Zobaczcie bramki. Wideo. Włocłavia Włocławek - Górnik Konin 1:5 (1:2)
Po 4 wygrane w meczach kontrolnych odniosły Lech Rypin, Zawisza Bydgoszcz, Chemik Moderator i Lider Włocławek.
Te dwie pierwsze ekipy mają na koncie komplet zwycięstw. Podobnie, jak Cuiavia i Sportis, ale te drużyny rozegrały dotychczas odpowiednio po 3 i 2 sparingi.
Bez zwycięstwa są trzy zespoły: BKS, Orlęta i Legia, która w sobotę zremisowała z Pomorzaninem i potwierdziła, że ma patent w tym sezonie na mistrza jesieni (w lidze wygrała 4:2).
W naszej nieoficjalnej klasyfikacji sparingowej na pierwsze miejsce awansował Lech, który lepszym bilansem bramkowym (29-5) wyprzedza Zawiszę (25-4). Trzeci jest Chemik, który w sobotę w dwóch rozegranych sparingach strzelił 15 goli.
Bez porażki w sparingach jest jeszcze 7 ekip.
Klasyfikacja drużyn, które rozegrały minimum 3 sparingi (po nazwie klubu liczba zwycięstw remisów i porażek oraz bilans goli)
1. Lech Rypin 4 0 0 29-5
2. Zawisza Bydgoszcz 4 0 0 25-4
3. Chemik Bydgoszcz 4 0 1 21-6
4. Lider Włocławek 4 0 1 20-11
5. Chełminianka Chełmno 3 1 0 18-4
6. Unia Gniewkowo 3 1 1 20-5
7. Cuiavia Inowrocław 3 0 0 13-2
8. Kujawianka Izbica 2 1 0 15 1
9. Pomorzanin Toruń 1 2 0 16-3
10. Pogoń Mogilno 1 1 1 15-9
11. Sparta Brodnica 1 1 1 7-8
12. Piast Złotniki Kuj. 1 0 2 6-5
13. Włocłavia Włocławek 1 0 2 10-12
14. BKS Bydgoszcz 0 1 2 4-10
Zespoły, które rozegrały mniej niż 3 sparingi:
Sportis Łochowo 2 0 0 10-4
Notecianka Pakość 1 0 1 1-4
Orlęta Aleksandrów Kuj. 0 1 1 2-4
Legia Chełmża 0 1 1 3-5
Sparingi 2020 - wyniki, strzelcy
Pomorzanin Toruń
Elana II Toruń 1:1 (1:0)
Victoria Lisewo 13:0 (7:0)
Legia Chełmża 2:2 (0:0)
Strzelcy (16)
Ariel Jastrzembski 2
Daniel Katerla 2
Jakub Sajda 2
Wojciech Lewandowski 2.
Rafał Więckowski
Sebastian Owczarczyk
Paweł Karbowiński
Łukasz Witucki 2
Masato Hayashi
Kamil Woroniecki
testowany
Lider Włocławek
Jutrzenka Giebułtów 5:2 (3:0)
Sandecja II Nowy Sącz 4:1 (1:1)
Podhale Nowy Targ 2:6 (1:4)
LKS Kwiatkowice 5:1 (2:0)
Polonia Piotrków Trybunalski 4:1 (2:0)
Strzelcy (20)
Robert Kowalczyk 5
Patryk Miarka 3
Dariusz Witkowski 2
Rafał Burzyński
Adam Zawierucha
Filip Krupa
testowani 4
Krystian Stolarczyk
Jakub Perek
samobójcza
Lech Rypin
Wda Świecie 3:1 (2:1)
Wkra Żuromin 7:2 (2:0)
Grot Kowalki 11:0 (5:0)
Wkra Żuromin 8:2 (6:0)
Strzelcy (29)
Daniel Jasieniecki 7
Maciej Rożnowski 6
Radosław Lewandowski 3
Martyn Trędewicz 2
Jakub Wrzosiński 2
Szymon Moszczyński
Błażej Dąbrowski
Radosław Fodrowski
Paweł Lewandowski 2
Maciej Jankowski 2
Piotr Buchalski
samobójcza
Sportis Łochowo
Pol-Osteg Pomorzanin Serock 4:1 (4:0)
Wda Świecie 6:3 (1:1)
Strzelcy (10)
Maksym Humeniuk 3
Marcin Krzywicki 3
Oskar Kujawka
Kajetan Wojciechowski
Mateusz Szymański
Igor Kondrat
Chemik Moderator Bydgoszcz
Bytovia Bytów 1:2 (0:0)
Unia Drobex Solec Kujawski 2:0 (1:0)
Kadra K-P ZPN Region's Cup 3:2 (2:0)
BOSiR Barcin 9:1 (4:1)
LKS Dąbrowa Chełmińska 6:1 (3:0)
Strzelcy (21)
Adam Frelichowski 2
Paweł Michalski 3
Szymon Maziarz 2
Franciszek Marzec
Mariusz Miłek
Grzegorz Adamski
Maksym Adamenko
Daniel Włosiński
Oskar Lipkowski
Damian Kochmański
Mikołaj Winiecki
samobójcza
Kamil Goździkowski
Kamil Serafin
Mikołaj Szmelc
Kacper Nowakowski
Piotr Siniacki
Sparta Brodnica
Wda Świecie 2:4 (1:1)
Mławianka Mława 2:2 (1:0)
Kasztelan Sierpc 3:2
Strzelcy (7)
Kacper Rybacki 2
Oskar Brzuszczak
Mateusz Wesołowski
Adam Reise 2
Maciej Koczur
Pogoń Mogilno
Wilki Wilczyn 10:1 (4:0)
Victoria Września 4:4 (0:3)
Polonia Środa Wielkopolska 1:4 (0:2)
Strzelcy (15)
Patryk Perliński 3
Wiktor Mrówczyński 2
Sebastian Hulisz
Piotr Mroziński 2
Krzysztof Szal 3
Filip Loks 2
Antoni Krajnyk 2
Kujawianka Izbica Kujawska
Górnik Konin 1:1 (0:1)
GKS Baruchowo 9:0 (2:0)
Sokół Radomin 5:0 (3:0)
Strzelcy (15)
Jan Kołodziejski 3
Kamil Kuropatwiński 2
Jakub Dębowski 2
Łukasz Pietrzak 2
Bartłomiej Mielczarek
Łukasz Galanciak
Kamil Trzeciak
Sebastian Popieliński
Patryk Aleksandrowicz
Mikołaj Karbowy
BKS Bydgoszcz
KS Prisma Dent Brzoza 2:2 (1:1)
GKS Wikielec 1:5 (1:2)
Chełminianka Chełmno 1:3 (1:1)
Strzelcy (4)
Szymon Dusza
Piotr Siekirka
Jakub Makowski
Maciej Sieradzki
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wda Świecie 1:3 (1:2)
Kujawiak Lumac Kowal 1:1 (0:0)
Strzelcy (2)
Szymon Brzeziński
Miłosz Sadowski
Włocłavia Włocławek
Zawisza Bydgoszcz 3:4 (0:3)
Łokietek Brześć Kujawski 6:3 (3:1)
Górnik Konin 1:5 (1:2)
Strzelcy (10)
Łukasz Grube 4
Robert Spychalski
Alex Grudziński
Mateusz Gaudyn
Paweł Behlke
Piotr Szczęsny
Tomasz Szablewski
Chełminianka Chełmno
LKS Dąbrowa Chełmińska 2:2 (1:1)
Chełminianka Chełmno - Start Pruszcz 3:0 (2:0)
Wojownik Wabcz 10:1 (6:0)
BKS Bydgoszcz 3:1 (1:1)
Strzelcy (18)
Tomasz Chmarzyński 5
testowany 3
Dawid Piasecki 3
Piotr Kaczkowski 2
Miłosz Węgierek
Bartosz Majorek
Piotr Gross
Szymon Marks
Oskar Andrzejewski
Zawisza Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek 4:3 (3:0)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10:0 (7:0)
Pomorzanin Serock 10:1 (4:0)
Lubuszanin Trzcianka 1:0 (0:0)
Strzelcy (25)
Patryk Straszewski 8
Tomasz Żyliński 4
Patryk Kozłowski 3
Damian Stasikowski 3
Adrian Brzeziński
Natan Zniszczoł
Rafał Piekuś 2
samobójcza 2
Jay Jaskólski
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław
Wilki Wilczyn 5:2 (3:1)
Notecianka Pakość 4:0 (2:0)
Polonia Bydgoszcz 4:1 (2:0)
Strzelcy (13)
Mateusz Płóciennik 2
Dawid Pieszak 2
Jakub Pawłowski
Mateusz Brzóstowski 2
Mikołaj Ruta
Irakli Akirtava
Patryk Wiśniewski
testowany
Dariusz Słupski
Kacper Maciejewski
Unia Gniewkowo
Nielba Wągrowiec 1:2 (1:1)
Dąb Bąkowo Dąbrowa Biskupia 9:1 (3:0)
Zdrój Ciechocinek 4:0 (1:0)
Mustang Ostaszewo 2:2 (1:1)
Unia Gniewkowo - LTP Lubanie 4:0 (1:0)
Strzelcy (20)
Łukasz Cięgotura 3
Sylwester Gęgotek 2
Radosław Kłosowski 2
Przemysław Żbikowski 2
Łukasz Waligóra 2
Jan Olach
Filip Sąsała
Michał Hałas 2
Mateusz Balik
Mikołaj Ciejek
Oskar Kryszak
Mateusz Nowacki
Kamil Fajkowski
Notecianka Pakość
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 0:4 (0:2)
Unia Solec Kujawski 1:0 (1:1)
Strzelcy (1)
Kamil Kala
Legia Chełmża
Unia Solec Kujawski 1:3 (1:1)
Pomorzanin Toruń 2:2 (0:0)
Strzelcy (3)
Rafał Etmański.
testowany 2
Piast Złotniki Kujawskie
Victoria Lisewo 5:2 (3:1)
Polonia Bydgoszcz 0:1 (0:1)
Gopło Kruszwica 1:2 (0:2)
Strzelcy (6)
zawodnik testowany 3
Karol Szalla
Szymon Baranowski
samobójcza
Terminarz
Środa (12.02)
Notęć Łabiszyn - Unia Gniewkowo (18)
Cuiavią Bank Spółdzielczy Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski (18)
Chemik Moderator Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz - Dąb Barcin (20)
Polonia Bydgoszcz - Pogoń Mogilno (20.30)
Świątek w finale turnieju w Rzymie!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?