Gorący Puchar dla Widzewa, po wygranej z Wartą Sieradz

Dariusz Piekarczyk
Piłkarze Widzewa Łódź wygrali Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej "O Gorący Puchar" Burmistrza Miasta i Gminy Uniejów. W turnieju wzięło udział 12 drużyn.

W meczu finałowym łodzianie pokonali Wartę Sieradz 3:1. Miejsce trzecie dla pierwszej drużyny Akademii Piłkarskiej ŁKS Łódź, która zwyciężyła w "małym finale" Pogoń Zduńska Wola 3:0.
Dalsza kolejność: 5. Akademia Piłkarska ŁKS II, 6. Orzeł Łódź, 7. Krośniewianka, 8. MKS Kutno 4:3, 9. Termy Uniejów/Ostrowsko I, 10. Górnik Kłodawa, 11. MKP-Boruta Zgierz, 12. Termy II.