Ekstraklasa na żywo: Arka Gdynia 1:1 Śląsk Wrocław

Arka zremisowała na własnym stadionie ze Śląskiem 1:1. Obie bramki padły w pierwszych trzech minutach meczu!

Żółte kartki: Pawelec i Dudek.

90+3' KONIEC MECZU! Arka remisuje ze Śląskiem na własnym boisku. Mecz ustawiły pierwszy trzy minuty, gdy padły oba gole. W pierwszej połowie gdynianie znacznie przeważali, z kolei w drugiej części mecz się zdecydowanie wyrównał. Niebawem szersze podsumowanie.

89'
Szykuje się remis w dzisiejszym meczu. Śląsk na wyjeździe nie wygrał ani jednego meczu w tym sezonie! Z kolei Arka tylko ras zdobyła trzy punkty u siebie.
87' Kolejne dośrodkowanie Wachowicza, ale w zamieszaniu pod bramką Śląska nikomu z gdyńskiej drużyny nie udało się skierować piłki do siatki.
82' Budziński-Czoska-Trytko i napastnik Arki znów nie trafił, choć miał przed sobą tylko Kaczmarka!
76' Czoska wchodzi za Labukasa. Litwin wypadł bardzo bardzo słabo, za niego 19-letni wychowanek Gryfa Wejherowo.
75' Labukas podaje do Trytki, który miał przed sobą tylko Kaczmarka, ale strzelił zbyt sygnalizowanie i Kaczmarek robi.
73' Znów Madej! Tym razem skrzydłowy na boku minął Płotkę i technicznie uderzył w kierunku okienka bramki Arki. Minimalnie niecelnie.
70' Łukasz Madej ładnie przedarł się środkiem, bardzo ładnie uderzył, ale minimalnie niecelnie. Pomocnik Śląska jest dziś chyba najlepszy na boisku w swoich szeregach, zawodnik wrócił do wysokiej formy po powrocie z nieudanego transferu do Portugalii.
60' Niesygnalizowany strzał Ulatowskiego.
57'
Niepilnowany na piątym metrze jest Kowalski, ale fatalnie uderzył piłkę głową prosto w leżącego już Kaczmarka. To powinien być gol!
54' Wachowicz przypadkowo uderza Milę łokciem w twarz, pomocnik Śląska dość długo dochodzi do siebie.
52' Ława niepotrzebnie zwlekał z oddaniem strzału, bo gdy w końcu uderzył, piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.
46' Arka zaczyna bardzo ofensywnie, Wachowicz wywalczył rzut rożny, po którym Labukas mógł zdobyć gola, ale niepotrzebnie zwlekał ze strzałem.

45+1'
Koniec pierwszej połowy meczu! Arka przeważa, jest zdecydowanie lepiej dysponowana niż Śląsk, ale nie  potrafi stworzyć sobie zbyt wielu dogodnych sytuacji. Z kolei Śląsk czeka na Arkę na własnej połowie, licząc na kontry. Piłkarze Tarasiewicza w ostatnich pięciu minutach mieli świetne okazje, ale dwa razy zmarnował je Janusz Gancarczyk. W drugiej połowie czekają nas kolejne emocje.

45'
Znów Gancarczyk strzela na bramkę Arki, znów niecelnie.
41' Akcja Gancarczyka w stylu "jeździec bez głowy". Pomocnik ostatnio powołany do kadry zbyt egoistycznie.
37' Kontuzja Lubenova, wchodzi za niego Wachowicz, zdobywca bramki w ostatnim meczu derbowym z Lechią (w poprzednim zresztą też).
35' Mila do szewczuka, który przegrał pojedynek sam na sam z Bledzewskim.
33' Znów żółto-niebiescy, podanie do Labukasa, który głową strzela minimalnie obok bramki.
30' Lubenov bardzo dobrze dośrodkowuje, ale Kaczmarek ubiegł zawodników Arki.
25' Wreszcie wrócił Śląsk. Gancarczyk indywidualnie przedarł się przed pole karne, ale jego podanie przed bramkę niecelne.
25' Arka ciągle w natarciu, ale ciągle brakuje klarownych sytuacji strzeleckich.
22' Pan Bartos z Łodzi wznawia spotkanie, choć pozostałości dymu nadal unoszą się nad stadionem przy ul. Olimpijskiej, który już niedługo zacznie zmieniać się w nowoczesny obiekt, a zawodnicy przeniosą się do pobliskiego stadionu rugby.
19' Sędzia przerywa mecz. Kibice Arki odpalili race, których dym uniemożliwia kontynuowanie zawodów. Trzeba poczekać.
15' Mimo remisu 1:1, to Arka ma więcej z gry, częściej atakuje i przeważa w posiadaniu piłki.
8' gancarczyk z dystansu, ale Bledzewski spokojnie, mimo iż strzał był bardzo mocny.
7' Kowalski mocno strzela na bramkę Śląska, ale prosto w gąszcz nóg.
3' GOOOOOL DLA ŚLĄSKA! To się nazywa odpowiedź na straconą bramkę. Madej wrzuca do Mili, który precyzyjnym strzałem głową wyrównał stan meczu!
2' GOOOOOL DLA ARKI! Labukas podaje do Trytki, który bez problemu umieszcza piłkę w siatkę. Piorunujący początek gdynian!
1' Zaczynamy, sędzia Bartos wprowadził obie jedenastki na boisko.
0' Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów:

Bledzewski - Kowalski, Szmatiuk, Siebert, Płotka - Wilczyński, Budziński, Ława, Lubenov, Labukas - Trytko.

Kaczmarek - Socha, Celeban, Pawelec, Spahić - Łukasiewicz, Ulatowski, Mila, J. Gancarczyk, Madej - Szewczuk.

0' Początek meczu - godz. 17.15. Zapraszamy do śledzenia relacji live!