Derby Łodzi dla Widzewa [FOTO]

59-te derby Łodzi za nami. Mieliśmy na portalu relację na żywo, był filmowy skrót oprawy meczu, a teraz, na koniec chciałbym pokazać jeszcze parę zdjęć.

Mecz był, jakby nie patrzeć, emocjonujący. Szkoda tylko, że w pierwszej połowie więcej działo się na trybunach niż na murawie. W pewnym momencie mecz został wręcz przerwany na kilka minut przez sędziego.

Po przerwie piłkarze wzięli się na dobre do gry. Padł zaskakujący gol dla ŁKS-u, a chwilę później sędzia nie uznał drugiego, co było jeszcze bardziej zaskakujące, bo goście zdobyli go prawidłowo. Widzew szybko odpowiedział dwoma trafieniami i niecały kwadrans później prowadził już 2:1. Taki wynik utrzymał się do końca meczu. Wynik, być może zniekształcony przez sędziego, ale chyba sprawiedliwy.