Cracovia Kraków - ŁKS 4:2

dem
ŁKS - Cracovia Kraków 4:2
ŁKS - Cracovia Kraków 4:2 ekstraklasa.net
W sobotę w Krakowie ŁKS przegrał z Cracovią 2:4. Oba gole dla ŁKS zdobył głową Konrad Kaczmarek. Dla Cracovii bramki strzelili Sławomir Szeliga (dwie), Edgar Bernhardt i Vladimir Boljević.

ŁKS stracił pierwszą bramkę w 10 minucie meczu po strzale Sławomira Szeligi. W 37 minucie Cracovia prowadziła już 2:0. Pierwszego gola dla ŁKS zdobył Kaczmarek w 44 minucie i ponownie w 45. Pierwsza połowa meczu w Krakowie zakończyła się remisem. Niestety ŁKS w drugiej połowie stracił dwie bramki i Cracovia zyskała trzy punkty.

Cracovia: Krzysztof Pilarz - Mateusz Żytko, Adam Marciniak, Krzysztof Nykiel, Bojan Puzigaca - Edgar Bernhardt, Sławomir Szeliga, Łukasz Zejdler, Marcin Budziński - Bartłomiej Dudzic, Rok Straus.
ŁKS: Bogusław Wyparło - Nikołaj Borsukow, Jacek Kuklis, Daniel Brud, Artur Gieraga - Artur Golański, Konrad Kaczmarek, Paweł Kaczmarek, Paweł Sasin - Jakub Więzik, Damian Pawlak.

Czytaj relację z meczu na ekstraklasa.net: Cracovia Kraków - ŁKS 4:2