Polecamy

Co robić w FERIE ZIMOWE w Łodzi
[3/7]

Co robić w FERIE ZIMOWE w Łodzi

Co robić w ferie zimowe w Łodzi w sobotę 11 i niedzielę 12 stycznia
Bezpłatne ślizgawki
W ramach podziękowania za aktywność mieszkańców Łodzi podczas październikowych wyborów parlamentarnych, Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanna Zdanowska zaprasza na bezpłatne ślizgawki na lodowiskach MOSiR Łódź, które odbędą się w dniach 10-12 stycznia. Godziny ślizgawek popularnych w tych dniach dostępne są na podstronach lodowisk. Zapraszamy!
Lodowisko Bombonierka / ul. Stefanowskiego 28
Lodowisko Retkinia / ul. ks. Popiełuszki 13B
Lodowiska Przenośne: przy Pływalni "Wodny Raj", ul. Wiernej Rzeki 2
OR "Stawy Jana", ul. Rzgowska 247

Ostatni weekend s Kołem Młyńskim na Starym Rynku
My Wheel of Lodz – czyli największe w Polsce koło młyńskie, znajdujące się obecnie na Starym Rynku cieszy się ogromną popularnością łodzian. Możliwość obejrzenia miasta z wysokości 55 metrów to rozrywka, z której chętnie korzystają nie tylko sami mieszkańcy, ale także goście z całego kraju i zagranicy. To już ostatni weekend podczas którego będzie można skorzystać z tej wyjątkowej atrakcji. Do niedzieli 12.01 do godziny 23:00 czeka 42 sześcioosobowych gondol, które wzniosą Was na wysokość o metr wyższą niż ma budynek łódzkiej telewizji. Szkoda przegapić taką okazję.

Ferie w Muzeum Kinematografii w Łodzi Podwajamy ilość warsztatów Małego Kinematografu dla dzieci 3-7 lat, starszaki w wieku 7-9 lat zapraszamy do udziału w Filmowych opowieściach. Dodatkowo w kinie - w czwartki, soboty oraz niedziele - zagości familijny repertuar. Ferie w mieście nie muszą być nudne! Przygotowaliśmy propozycje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie tylko podwajamy ilość warsztatów Małego Kinematografu dla dzieci 3-7 lat, na które zapraszamy w feryjne niedziele oraz środy w samo południe. Starszaki w wieku 7-9 lat zapraszamy do udziału w Filmowych opowieściach, które 11.01 zabiorą nas w przeszłość, w świat Zabawek w świetle latarni magicznej. Dodatkowo w kinie - w czwartki, soboty oraz niedziele - zagości familijny repertuar (m.in. Baranek Shaun. Farmageddon i Superagentka). Szczegóły w repertuarze oraz na stronie www.kinomuzeum.pl FAMILIJNE SEANSE DLA CAŁEJ RODZINY W KINIE KINEMATOGRAF: Baranek Shaun Film. Farmageddon (2019), 86’ reżyseria: Will Becher, Richard Phelan 11.01 • sobota, godz. 15:00; MAŁY KINEMATOGRAF 11.01 • sobota Filmowe opowieści 12.00 Zabawki w świetle latarni magicznej zajęcia dla dzieci 7-9 lat zestaw klasyki polskiej animacji czas trwania 60' bilet 15 zł
FAMILIJNE SEANSE DLA CAŁEJ RODZINY W KINIE KINEMATOGRAF: Baranek Shaun Film. Farmageddon (2019), 86’ reżyseria: Will Becher, Richard Phelan 11.01 • sobota, godz. 15:00; MAŁY KINEMATOGRAF 11.01 • sobota Filmowe opowieści 12.00 Zabawki w świetle latarni magicznej zajęcia dla dzieci 7-9 lat zestaw klasyki polskiej animacji czas trwania 60' bilet 15 z

"Wejście do trójwymiaru" | warsztaty w Centrum Nauki EC1 Cykl trzech spotkań poświęconych zgłębieniu rewolucyjnej technologii, która od paru lat zmienia praktycznie wszystkie dziedziny życia ludzkiego. Przyjrzymy się różnym aspektom pracy z trójwymiarem: od projektowania i modelowania, przez drukowanie, po wprowadzenie w ruch - wszystko oczywiście w nawiązaniu do Wystawa "Sztuka DC. Świt superbohaterów". Cykl trzech spotkań poświęconych zgłębieniu rewolucyjnej technologii, która od paru lat zmienia praktycznie wszystkie dziedziny życia ludzkiego. Przyjrzymy się różnym aspektom pracy z trójwymiarem: od projektowania i modelowania, przez drukowanie (druk 3D), po wprowadzenie w ruch. · #2/3 Technologia sobota 11 stycznia 2020 r., godz. 14:00-16:00 Zajęcia omawiające technologie druku 3D. Prezentacja drukarek i omówienie procesu druku oraz często występujących błędów. Dodatkowo nauka posługiwania się długopisem do druku 3D typu doodler. Prowadząca: Magdalena Stecka - stecka.pl - absolwentka wzornictwa przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, artystka i projektantka specjalizująca się w druku 3D.

Co robić w FERIE ZIMOWE w Łodzi? Jest mnóstwo atrakcji, dlatego ferie zimowe w Łodzi nie muszą być nudne. Przygotowaliśmy dla Was rozpiskę tego, co dzieje się w naszym mieście. Oferta codziennie jest uzupełniana i aktualizowana. Zobacz, co można robić w ferie w Łodzi w poszczególnych dniach tygodnia.

Najnowsze wiadomości

reklama