Polecamy

W salonie Plusa w Galerii Łódzkiej wejście odgrodzono taśmą i w ten sposób obsługiwano klientów © Krzysztof Szymczak
[4/20]

Centra handlowe w Łodzi znów działają. Ale chodzenie po galerii w maseczce to nie jest duża frajda

W salonie Plusa w Galerii Łódzkiej wejście odgrodzono taśmą i w ten sposób obsługiwano klientów. Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim zdecydowała się mierzyć temperaturę wszystkim klientom wchodzącym do środka. Pojawiły się też linie ułatwiające zachowanie odstępu. Natomiast Manufaktura przed sklepami przykleiła naklejki wyznaczające miejsca kolejki.

Na sklepach, a nawet na toaletach pojawiły się informacje, ile osób może w nich jednocześnie przebywać.

Miłośnicy książek i prasy z obawami czekali, czy otworzą się Empiki. Sieć zapowiedziała bowiem zamknięcie części placówek. Rozczarowali się klienci Focus Mall w Piotrkowie, gdzie Empik zamknięto. Natomiast salony w Galerii Łódzkiej, Manufakturze i w Porcie Łódź otworzyły się normalnie.

Zabrakło też sklepów koncernu LPP, który w związku z kryzysem chce zrezygnować z części powierzchni, a resztę umów renegocjować. Dlatego na razie w regionie nie zrobimy zakupów w Reserved, Mohito, House i Sinsay.

CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE

W poniedziałek ( 4 maja) znów otworzyły się sklepy w galeriach handlowych. Było prawie normalnie, ale zakupy w maseczkach nie sprawiały klientom takiej przyjemności jak dawniej. Do centrów handlowych poszli ci, którzy mieli coś do kupienia.

Najnowsze wiadomości

reklama