Blondynki starły się z brunetkami na piasku w Manufakturze [zdjęcia]

the look of the year
the look of the year Daniel Siwak
Dziesięć pięknych zawodniczek rywalizowało na plaży w Manufakturze. Ostatecznie blondynki pokonały brunetki w meczu siatkówki plażowej.

Poznaj wszystkie kandydatki The Look Of The Year

Najpierw spotkanie z prezydent Łodzi Hanną Zdanowską, a potem krótkie zwiedzanie ulicy Piotrkowskiej. Uczestniczki konkursu The Look of the Year 2011 nie mogły narzekać na nudę.

W poniedziałkowe (22 sierpnia) popołudnie na plenerowej plaży w Manufakturze zmierzyły się w kilkunastominutowym meczu siatkarskim "Blondynki kontra Brunetki". Przyszłe modelki zagrały dwa sety. W pierwszym było 21:17, w drugim 21:19 dla blondynek.

Podczas meczu zdarzały się także zabawne sytuacje. - Była jedna zagrywka w dziennikarza, a nawet we mnie, ale udało mi się uchronić. Dziewczyny są w dobrej kondycji fizycznej - opowiada Paweł Kryda, sędzia Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej. - Ogólnie walka była zacięta i brunetki nawet prowadziły przez połowę drugiego seta, jednak ostatecznie rywalizację wygrały blondynki - dodaje sędzia Kryda.

W meczu siatkówki plażowej "Blondynki kontra Brunetki" wygrały te piersze

Wczoraj po meczu siatkarskim, zakupach w Porcie Łódź oraz kolacji, uczestniczki rozpoczęły kolejny etap przygotowań do piątkowego (26 sierpnia) finału. Były przymiarki strojów finałowych oraz próby choreografii. Zwyciężczyni konkursu The Look of the Year pojedzie na międzynarodowy finał we Włoszech, gdzie powalczy o kontrakt z renomowaną agencją modelek.