Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run wystartuje w sobotę, 24 maja. W godzinach popołudniowych kierowcy i pasażerowie MPK mogą spodziewać się utrudnień w ruchu w okolicach Manufaktury.
Trasa biegu prowadzi m.in. ul. Zachodnią, Piotrkowską, pl. Wolności, Północną, Gdańską, Ogrodową i Franciszkańską. W całym rejonie w godzinach popołudniowych będą zamknięte odcinki ulic, a tramwaje i autobusy pojadą zmienionymi trasami.
Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run 2014 [trasa, program, zapisy]
W godz. 15–17.30 zostanie wyłączona z ruchu ul. Zachodnia na odcinku Drewnowska – Ogrodowa oraz ul. Ogrodowa na odcinku Zachodnia – Gdańska w związku z czym zmienią się trasy autobusów:
Linia 59: ŚWITEZIANKI – Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Nowomiejska – PLAC WOLNOŚCI.
Linia 78: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – Aleksandrowska, Rydzowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, dw. Łódź – Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia, Lutomierska, Zgierska, Nowomiejska – PLAC WOLNOŚCI.
Linia 78A: ROJNA – Rojna, Wici, Rydzowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, dw. Łódź – Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia, Lutomierska, Zgierska, Nowomiejska – PLAC WOLNOŚCI.
Linia 96: ROJNA – Rojna, Wici, Rydzowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, Dw. Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Zgierska, Nowomiejska, plac Wolności, Legionów, Zachodnia, Próchnika, Rewolucji 1905r., Sterlinga, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW.
Linie 99/99A: 11 LISTOPADA – 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Nowomiejska, plac Wolności, Legionów, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Krzemieniecka, Retkińska, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki, MARATOŃSKA/NOWY JÓZEFÓW.
Zmiany tras obowiązują w podanych kierunkach.
W godzinach 17.30-20.30 objazdami pojadą tramwaje:
- Linia 4: DĄBROWA – Dąbrowskiego, Śmigłego – Rydza, Kopcińskiego, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Zgierska – HELENÓWEK.
Linia 15: TELEFONICZNA – działki, Pomorska, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Paderewskiego, Rzgowska – KURCZAKI.
Linia 15A: TELEFONICZNA – działki, Pomorska, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Legionów, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Pabianicka – CHOCIANOWICE-IKEA.
Linia 43: TELEFONICZNA – Telefoniczna, działki, Pomorska, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Legionów, Konstantynowska – LUTOMIERSK.
Linia 46: ZDROWIE – Konstantynowska, Legionów, Zachodnia, Zgierska –OZORKÓW.
Zmiany tras obowiązują w obu kierunkach.
W godzinach 17.30-20.30 zmienią się trasy autobusów:
Linia 59: ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia – ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO (pętla tymczasowa)/ZACHODNIA / LIMANOWSKIEGO – Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki – ŚWITEZIANKI.
Linia 74: WYDAWNICZA – Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Więckowskiego, Legionów, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Fizylierów, Podchorążych, Słowiańska, Konstantynowska, Pabianicka, Wierzbińska, 1 Maja, Daszyńskiego – ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI.
W przeciwnym kierunku bez zmian.
- Linia 74A: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno – NIESIĘCIN.
W przeciwnym kierunku bez zmian.
- Linia 74B: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno - HUTA JAGODNICA.
W przeciwnym kierunku bez zmian.
- Linia 78: ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – Aleksandrowska, Rydzowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, dw. Łódź – Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia – ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO/ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO – Zachodnia, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, dw. Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Rydzowa, Aleksandrowska – ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI.
- Linia 78A: ROJNA – Rojna, Wici, Rydzowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, dw. Łódź – Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia – ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO/ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO – Zachodnia, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, dw. Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Rydzowa, Aleksandrowska, Szczecińska – ROJNA.
- Linia 80: WYDAWNICZA - Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Krzemieniecka, Retkińska, Popiełuszki – MARATOŃSKA.
W przeciwnym kierunku bez zmian.
- Linia 83: WYDAWNICZA – Tuwima, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Więckowskiego, Zielona, Legionów, Unii Lubelskiej, Borowa, Siewna, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska – SZCZECIŃSKA (cmentarz).
W przeciwnym kierunku bez zmian.
Linia 86: MARATOŃSKA – Waltera-Janke, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, Zielona, Żeromskiego – PLAC BARLICKIEGO/PLAC BARLICKIEGO – Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera-Janke – MARATOŃSKA.
Linia 96: JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Kilińskiego, Narutowicza, Zielona, Kasprzaka, Klonowa, Lutomierska, Wielkopolska, dw. Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Rydzowa, Aleksandrowska, Szczecińska – ROJNA/ROJNA – Rojna, Wici, Rydzowa, Lniana, Grabieniec, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, dw. Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Klonowa, Kasprzaka, Zielona, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Milionowa, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW.
- Linie 99/99A: NOWY JÓZEFÓW/MARATOŃSKA – Maratońska, Popiełuszki, Kusocińskiego, Armii Krajowej, Wyszyńskiego, Retkińska, Krzemieniecka, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Żeromskiego, Legionów, Cmentarna, Srebrzyńska, Kasprzaka, Tybury, Lutormierska, Zachodnia, Zgierska, Pojezierska, Włókniarzy, 11 Listopada - 11 LISTOPADA/11 LISTOPADA – 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Lutomierska, Tybury, Kasprzaka, Srebrzyńska, Cmentarna, Legionów, Żeromskiego, Sruga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Krzemieniecka, Retkińska, Wyszyńskiego, Armii Krajowej,Kusocińskiego, Popiełuszki, Maratońska - NOWY JÓZEFÓW/MARATOŃSKA.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?