Bieg Mikołajkowy 2015 w Łodzi [ZDJĘCIA, FILM]

mek, (opr. ŁC)
Uczestnicy Biegu Mikołajkowego konkurowali na dwóch dystansach - 5 i 10 kilometrowym. W ramach wydarzenia zorganizowano też bieg dla dzieci i konkurencję nordic walking Krzysztof Szymczak
Bieg Mikołajkowy odbył się w Łodzi w niedzielę, 13 grudnia. Uczestnicy pokonali 5 i 10-kilometrowy dystans w parku 3 Maja. Zorganizowano też konkurencję dla dzieci oraz konkurencję nordic walking.

W Biegu Mikołajkowym 2015 w Łodzi najlepszym zawodnikiem dystansu 10-kilometrowego okazał się
Mariusz Dembowski, który ukończył bieg z czasem 33:44. Zwycięzcą 5-kilometrowej trasy został Marcin Węgrzyn z wynikiem 19:02.

W nordic walking jako pierwsze metę przekroczył Przemek Stupnowicz (29:39).