Aktorzy z serialu „Ranczo” podczas 26. finału WOŚP w Galerii Łódzkiej

Joanna Marcińczak
W niedzielę, 14 stycznia, podczas finału WOŚP na scenie Galerii Łódzkiej pojawią się aktorzy serialu „Ranczo”. Będą zagrzewać do wsparcia tej wyjątkowej akcji.

WOŚP co roku gromadzi miliony darczyńców, a „Ranczo” miliony wiernych fanów. Dlatego w finale WOŚP, w Galerii Łódzkiej, wezmą udział aktorzy z tego serialu. Pojawią się m.in. Dorota Nowakowska, Paweł Królikowski, Bogdan Kalus, Katarzyna Żak, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza.

W programie przewidziano wywiady z artystami, niepublikowane materiały z planu oraz ciekawe anegdoty. Fani serialu będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z aktorami i uzupełnić swoje kolekcje autografów.

Odbędzie się też spotkanie z autorkami książki „Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów”, czyli Elżbietą Piotrowską i Martą Lipecką. Podczas wydarzenia klienci Galerii Łódzkiej będą mieli okazję wygrać opowieść o „Ranczu”.

W trakcie imprezy wolontariusze będą kwestować na rzecz WOŚP. Każda osoba, która przekaże minimum 10 zł na ten szczytny cel, będzie mogła wziąć udział w grze zręcznościowej „Rzutem Po Serce”.

Event w Galerii Łódzkiej odbędzie się w godz. 12.00 -17.00. Okażmy serce!

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie