Agustin Egurrola i Klaudia Antos mają konflikt? Jurorzy "You Can Dance - Nowa Generacja" nie dogadują się?

Materiał informacyjny Patronat Specjalny
Udostępnij:
Dwa silne charaktery w jury jednego programu to zawsze ryzyko potencjalnych konfliktów. Dokładnie tak jest w "You Can Dance - Nowa Generacja", gdzie ścierają się ze sobą Agustin Egurrola i Klaudia Antos!

Dawniej byli od siebie zależni. Ona była uczennicą, on nauczycielem. Dzisiaj jednak są sobie równi i oboje zasiadają w jury "You Can Dance - Nowa Generacja", a jako, że często mają kompletnie inne spojrzenie na uczestników, często dochodzi między nimi do potyczek słownych! Agustin Egurrola i Klaudia Antos nie odpuszczają!

Oboje przyznają, że są uparci i trudno ich przegadać. Antos wyznaje: "Jestem zbyt uparta. Nie da się mnie przegadać, nawet jeśli wiem, że ktoś po drugiej stronie ma rację. Musi być tak, jak ja chcę". Co ciekawe, dokładnie taki sam jest Agustin Egurrola, który jednocześnie szczerze przyznaje, że nie ma dystansu do wielu sytuacji.

Czy mimo wszystko jurorzy znajdą wspólny język? Przekonacie się o tym oglądając program "You Can Dance - Nowa Generacja" w niedzielę o godzinie 17:15 w TVP1.

Materiał oryginalny: Agustin Egurrola i Klaudia Antos mają konflikt? Jurorzy "You Can Dance - Nowa Generacja" nie dogadują się? - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie