Patriotycznie Zakręceni Łódzkiego - FINAŁ

Ruszyło głosowanie finałowe na Patriotycznie Zakręconych! Naszym celem jest promowanie współczesnego patriotyzmu oraz pozytywnych zachowań, mogących stać się inspiracją dla innych.

Z tego powodu zgłosiliście do nas ludzi, dla których ich małe ojczyzny, ze swoją tradycją i historią, są powodem do dumy i miejscem, o które się dba. Po prostu.

Honorowy patronat nad akcją objął prezydent RP Bronisław Komorowski. Do akcji dołączyły też znane osobistości, dla których korzenie i miejsce pochodzenia nie są bez znaczenia.

Jeśli popieracie zgłoszonego kandydata i chcecie wesprzeć go w tym, co robi – zagłosujcie na niego i pomóżcie mu w walce o tytuł Patriotycznie Zakręconego Łódzkiego.

Poniżej widnieje lista laureatów z etapu subregionalnego, którzy biorą udział w finale. Wybierzcie swojego faworyta, a następnie oddajcie głos. Codziennie możecie oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 3 głosy poprzez Facebooka (w tym przypadku każdy głos liczony jest jako 5!)

Uwaga glosowanie zostało przedłużone. Swoich faworytów możecie wspierać aż do 2 lutego do północy.

Wyniki zostaną ogłoszone 3 lutego w internecie, a 6 lutego w papierowym wydaniu Naszego Miasta.

[b]Laureat z województwa łódzkiego, wyłoniony w głosowaniu internetowym, otrzyma w nagrodę statuetkę, proporczyk oraz dyplom Patriotycznie Zakręconego Internautów.

Dodatkowo, specjalna komisja wybierze zwycięzcę, który w ramach nagrody otrzyma statuetkę i tytuł Patriotycznie Zakręconego Łódzkiego
, a także zostanie zaproszony na wyjątkowe spotkanie w Kancelarii Prezydenta w Warszawie. W ramach wyjazdu, laureaci spotkają się także w redakcji z Rafałem Wąsowiczem, redaktorem naczelnym gazety Nasze Miasto oraz wspólnie zwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zapraszamy do głosowania! Pokażmy, że inicjatywy obywatelskie to działania godne promowania i naśladowania. Tak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm.

Szanowni Kandydaci i Internauci!
Ze względu na problemy techniczne, które mogły powodować blokadę głosowania w Plebiscycie Patriotycznie Zakręceni postanowiliśmy wydłużyć możliwość oddawania głosów o dwa tygodnie. Informujemy ponadto, że problemy zostały rozwiązane. Wydłużony termin ma na celu wyrównanie szans poszczególnych kandydatów.

Za powstałe problemy serdecznie przepraszamy.
Dział techniczny serwisu Nasze Miasto.pl
mail: patriotycznie_zakreceni@naszemiasto.pl

Regulamin plebiscytu

Ostatnie plebiscyty

Quiz

Którą postacią z Przyjaciół jesteś? [QUIZ]

Inne plebiscyty

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.