Konrad Ciężki

avatarKonrad Ciężki

Łódź
Kocham Łódź. Równie mocno ją nienawidzę. Dziwna to relacja między nami. Uwielbiam łódzki industrial i ludzki potencjał drzemiący w mieszkańcach Łodzi. Parafrazując Tuwima. To, że się w Łodzi nie urodziłem, że w niej nie wzrastałem, ale blisko jedną trzecią swego wieku spędziłem - to nie jest ważne. Ważny jest natomiast inny fakt: że mnie Łódź ukształtowała - nie tylko artystycznie i moralnie, ale również politycznie.

Złamał penisa uprawiając seks. Trafił do szpitala im. WAM w Łodzi

2013-03-14 09:46:33

25-letni mężczyzna miał wyjątkowego pecha. Trafił do szpitala im. WAM w Łodzi ze złamanym penisem. Uszkodzony narząd wymagał natychmiastowej operacji, która miała uratować jego sprawność seksualną. Penis został złamany podczas stosunku. Taki przypadek zdarza się raz na pięć lat.
- Podczas aktu seksualnego, gdy penis był we wzwodzie, doszło do jego złamania, czyli nastąpiło pęknięcie powięzi otaczającej ciało jamiste, które wypełnione krwią usztywnia narząd - tłumaczy prof. Marek Sosnowski, kierownik Kliniki Urologii szpitala im. WAM w Łodzi.

Mężczyznę ze złamanym penisem do szpitala przywiozła karetka pogotowia. Pacjent miał duży krwiak i obrzęk. Dzięki badaniu tomograficznemu penisa udało się dokładnie zlokalizować miejsce urazu. Zabieg odbywał się w znieczuleniu ogólnym i trwał pół godziny. Lekarze zszyli pękniętą powięź.

Pacjent czuje się dobrze, choć zestresowany jest tym co mu się przydarzyło. Jeszcze w środę wstał z łóżka i chodził po szpitalu. Jeśli nie będzie powikłań, to rana powinna zagoić się za około trzy tygodnie.

- Szwy zostaną zdjęte około ósmej doby po zabiegu. Jeżeli wszystko będzie dobrze mężczyzna zostanie wypisany ze szpitala w poniedziałek - informuje Sosnowski.

Lekarze są dobrej myśli. Chłopak ma 90 proc. szans na odzyskanie sprawności seksualnej.

Więcej szczegółów w Expressie Ilustrowanym:
- http://expressilustrowany.pl/zlamal-penisa-podczas-seksualnych-igraszek,artykul.html?material_id=4f1732ba9a22dde04a000000;Złamał penisa podczas seksualnych igraszek!
- http://expressilustrowany.pl/zlamal-penisa-ma-90-proc-szans-na-odzyskanie-sprawnosci-seksualnej,artykul.html?material_id=4f17f3eb16f1daad3e000000;Złamał penisa - ma 90 proc. szans na odzyskanie sprawności seksualnej

Jesteś na profilu Konrad Ciężki - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj