Wielki powrót w Teatrze Małym w Manufakturze

2012-10-08 23:30:51

Dwie zabawne komedie wracają na afisz Teatru Małego w Manufakturze.

W najbliższy piątek o 19:15 widzowie będą mogli zobaczyć komediofarsę autorstwa spółki Clark/ Bobrick pt. "MORDERSTWO W HOTELU" w tłumaczeniu Włodzimierza Kaczkowskiego z bardzo zabawnymi rolami wytrawnych aktorów - Beatą Olgą Kowalska, Markiem Kasprzykiem oraz Tomkiem Kubiatowiczem. Spektakl wyreżyserował ponad trzy lata temu Mariusz Pilawski na otwarcie tej najmłodszej sceny dramatycznej miasta Łodzi.
Przewodnim łącznikiem całej historii jest zwyczajny pokój hotelowy w Ameryce , w którym potajemne spotkania urządzają sobie żona i kochanek. Ślepa miłość wiedzie ich do podjęcia decyzji, by zwabić do tego pokoju męża i dokonać jego unicestwienia stosując chytry plan pod nazwą "morderstwo doskonałe"!

Drugim spektaklem wznawianym po dłuższej przerwie będzie "komedia na czasie" pt. KUKŁA napisana przez świetnego obserwatora polskiej rzeczywistości Pawła Binke. Czy pani Prezes jakiejś tam firmy zdoła pomimo coraz prędzej biegnącego czasu dogonić go , a nawet przegonić? Czy uroda jest ważna w gonitwie za prawdziwą miłością i co ma do tego Agent Tomasz?
Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź odwiedzając Teatr Mały w sobotę o 19:15, a w niedzielę o 18:15. W roli tytułowej KUKŁY - po raz pierwszy wystąpi Loretta Cichowicz, a towarzyszyć jej będzie Witold Łuczyński.

Jesteś na profilu Teatr Mały w Manufakturze - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj