Dodaj zdjęcie profilowe

avatarf.masaad

Łódź

Spotkanie z Mikołajem w Muzeum Animacji Se-ma-for !

2012-12-03 14:14:28

SPOTKAJ SIĘ Z MIKOŁAJEM W SE-MA-FOR MUZEUM ANIMACJI!

Na szczęście Mikołaj posiada magiczne zdolności bycia w różnych miejscach na raz, bo inaczej z całą pewnością nie zdążyłby w tym roku odwiedzić wszystkich dzieci. A to dlatego, że 6. grudnia przez cały dzień będzie w Se-ma-for Muzeum Animacji! Muzealne skrzaty pieką już pierniki, które dostaną najgrzeczniejsi, a za chwilę stanie też choinka, którą wszyscy goście wspólnie przystroją!
Ci, którzy wybiorą się na spotkanie z Mikołajem proszeni są o przyniesienie drobnych ozdób, najlepiej własnoręcznie przygotowanych. Dzięki nim muzealna choinka będzie najbardziej kolorowym drzewkiem w całej Łodzi!
06.12 Muzeum będzie czynne godzinach 12:00-18:00 (dla grup już od 9:00), a wszyscy chłopcy o imieniu Mikołaj zaproszeni są w tym dniu na bezpłatne zwiedzanie.
Ogłoszono również wyniki konkursu „Wyczaruj Misia”. Listę nagrodzonych prac można znaleźć na stronie www.se-ma-for.com. Na profilu www.facebook.com/semafor.muzeum.animacji
od 04.12 do będzie można jeszcze zagłosować na wybrane misie i przyznać własną nagrodę dla najlepszej pracy. Na stronie Muzeum znaleźć można też misiowe wiersze i opowiadania, które zwyciężyły wkonkursie literackim.
Więcej informacji na http://www.se-ma-for.com/pl/muzeum/ oraz www.facebook.com/semafor.muzeum.animacji .
Se-ma-for Muzeum Animacji
ul. Tuwima 54, Łódź

Jesteś na profilu f.masaad - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj