Dodaj zdjęcie profilowe

avatarPatrycja

Łódź

Promocje edukacyjno-walentynkowe w Łodzi

2013-02-13 11:30:06

Zbliżające się Walentynki to nie tylko czas czerwonych serduszek, romantycznych kolacji przy świecach w wielu łódzkich restauracjach, ale również czas Promocji! Łódzkie firmy coraz bardziej zaskakują twórczością i pomysłowością na walentynkowe promocje..

Jedna z firm szkoleniowych zaproponowała ciekawą opcję walentynkową dla wszystkich spragnionych wiedzy:
"Między 11 a 15 lutego 2013 wykup dowolne szkolenie na 2013 rok, a Twoja Walentynka (lub Twój Walenty) może przyjść na nie razem z Tobą bezpłatnie. Uwaga: wymagamy Dowodu Miłości :)" (Edukey - szkolenia i marketing)

Opcja w sumie świetna, bo z pewnością milej jest się szkolić z kimś bliskim niż w zupełnie obcym towarzystwie. Firma popisała się kreatywnością i ustanowiła warunek, którym jest... dowód miłości, jak na Walentynki przystało:) Warto wytłumaczyć co można za taki dowód uznać: musicie udowodnić, że jesteście parą - wszystkie chwyty dozwolone - mogą to być np. wspólne zdjęcia, obrączki, a bardziej odważni mogą dać sobie publicznie buziaka na znak miłości.

Ceny szkoleń komputerowych nie należą do najniższych, a z pewnością zwiększają szanse na rynku pracy, również łódzkim, dlatego takie promocje warto chwytać jak tylko się pojawią.

Jak widać Łódź kreuje Walentynki na swój sposób - im bardziej twórczo tym ciekawiej, czemu zatem nie skorzystać?:)

Więcej informacji:http://www.edukey.pl/new/42

Jesteś na profilu Patrycja - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj