Premiera koncertu „Soundtracks Of Love”

2013-02-05 19:27:48

Miłośnicy filmowych i musicalowych piosenek zacierają ręce. 14 lutego w Klubie Keja odbędzie się premiera koncertu „Soundtracks Of Love”.

„Nie ma lepszego dnia na premierę takiego koncertu niż właśnie Walentynki – przekonuje organizator Anna Maria Schwarz - Piosenki zostały tak dobrane, aby motywem przewodnim była miłość. Razem z pomysłodawcą tego wydarzenia Michałem Hajdukiem – artystą Teatru Muzycznego w Łodzi, przypominaliśmy sobie filmy i musicale, których piosenki chodziły nam po głowach nawet kilka dni po ich obejrzeniu. I tak powstał projekt Ścieżek Miłości”

Reżyserem koncertu jest Antonina Jakubowska, absolwentka choreografii i technik tańca na łódzkiej Akademii Muzycznej oraz studentka teatrologii na Uniwersytecie Łódzkim. Publiczności może być bliżej znana z musicalu „Mistrz i Małgorzata” wystawianym w 2010 roku w Teatrze V6 w Łodzi, w którym była autorką choreografii. „W walentynkowym koncercie starłam się przede wszystkim wyciągnąć na pierwszy plan ciekawe osobowości wykonawców”.

A tych jest aż dwunastu. Są nimi wokaliści i wokalistki znani z łódzkiej sceny muzycznej.
U swojego boku wystąpią m.in. Emilia Kudra, Karolina Kasper, Jarek Płocki i Piotr Domiński. Natomiast cała dwunastka uświetni finał koncertu piosenką „Seasons of Love”

Akompaniować im będzie Jan Gromski, absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie kompozycji Z. Krauze. „W koncercie walentynkowym jestem pianistą, akompaniatorem,
aranżerem i kierownikiem muzycznym” – śmieje się artysta.

Efekt łączenia tych ról już 14 lutego o godzinie 20:00 na ul. Kopernika 46.

Jesteś na profilu Fundacja Synkopa - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj