Konrad Ciężki

avatarKonrad Ciężki

Łódź
Kocham Łódź. Równie mocno ją nienawidzę. Dziwna to relacja między nami. Uwielbiam łódzki industrial i ludzki potencjał drzemiący w mieszkańcach Łodzi. Parafrazując Tuwima. To, że się w Łodzi nie urodziłem, że w niej nie wzrastałem, ale blisko jedną trzecią swego wieku spędziłem - to nie jest ważne. Ważny jest natomiast inny fakt: że mnie Łódź ukształtowała - nie tylko artystycznie i moralnie, ale również politycznie.

Powstaje droga rowerowa na ul. Niciarnianej w Łodzi

2013-03-14 10:45:04

W poniedziałek (24 września) rozpoczął się remont ul. Niciarnianej na odcinku między al. Piłsudskiego a ul. Przybyszewskiego. Wraz z remontem rozpoczęła się też budowa drogi rowerowej.Droga rowerowa przy ul. Niciarnianej będzie pokryta asfaltem. Przebiegać będzie równolegle do jezdni po wschodniej stronie ul. Niciarnianej. Od chodnika będzie oddzielona linią drzew. Na ulicy Przybyszewskiego przy wiadukcie, droga dla rowerzystów zostanie połączona z asfaltowym chodnikiem.

Nie ma jeszcze informacji o przebiegu drogi rowerowej przy wiadukcie na Przybyszewskiego. Nie wiadomo, czy zostaną tam zamontowane szyny ułatwiające wprowadzenie roweru oraz w jaki sposób budowana droga rowerowa zostanie przyłączona z http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/1518427,kiedy-powstanie-droga-rowerowa-na-widzewie,id,t.html;planowaną drogą rowerową na Widzew, która poprowadzona będzie aleją Piłsudskiego.

Firma Skanska, która jest wykonawcą zapewnia, że droga rowerowa przy ul. Niciarnianej powstanie maksymalnie w ciągu 40 dni.

Więcej: http://rowerowalodz.pl/aktualnosci/689-rowerowa-niciarniana;Rowerowa Niciarniana

Jesteś na profilu Konrad Ciężki - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj