Noworoczne postanowienia bez efektu jo-jo w Porcie Łódź

2013-01-07 15:34:40

Początek roku to zwykle czas robienia postanowień
i planowania zmian na lepsze. Jednymi z najczęstszych obietnic, które składamy sobie samym, są przejście na dietę oraz poprawa trybu życia. Dzięki Perfumerii Douglas i Ministerstwu Piękna ich spełnienie w tym roku będzie łatwiejsze.

Spełnienie postanowień
Od 7 do 13 stycznia w godzinach 15:00-18:00 w Perfumerii Douglas w Porcie Łódź odbędą się bezpłatne konsultacje psychodietetyka z Ministerstwa Piękna, który dzięki analizie nawyków żywieniowych i trybu życia pokaże nad czym warto pracować i co zmienić w diecie, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę.
— Prawie każdy z nas obiecuje sobie, że w nowym roku pozbędzie się nadprogramowych kilogramów lub poprawi kondycję i zacznie się zdrowo odżywiać, aby na wiosnę bez kompleksów móc cieszyć się nową sylwetką i dobrym samopoczuciem. Akcja w Perfumerii Douglas w Porcie Łódź pomoże w spełnieniu tych noworocznych postanowień — mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.
Małymi krokami bez efektu jojo
Spotkanie w Porcie Łódź będzie doskonałą okazją, aby
w bezinwazyjny sposób poznać poziom swojej tkanki tłuszczowej oraz nawodnienia organizmu, jak również ocenić aktualną kondycję fizyczną i poziom metabolizmu. Aby wyniki pomiarów były wiarygodne warto pamiętać, by minimum dwie godziny przed analizą nie jeść i nie pić. Badanie odbywa się bez obuwia i skarpetek.

Konsultacja z psychodietetykiem pomoże również ocenić czy to, co jemy każdego dnia jest wartościowe, kiedy najchętniej sięgamy po słodycze i czemu lubimy fast foody. Dzięki przyjrzeniu się codziennemu jadłospisowi i aktualnej kondycji dowiemy się, jak uniknąć efektu jo-jo, aby stopniowe
i zaplanowane zmiany dały zaskakujące rezultaty.

Więcej informacji na temat wydarzeń w centrum handlowym Port Łódź znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl

Jesteś na profilu PORT Łódź - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj