Misja Laponia

2012-12-06 13:02:55

MISJA LAPONIA – NAJPIĘKNIEJSZA GWIAZDKA PODOPIECZNYCH DOMU DZIECKA DLA DZIECI CHORYCH FUNDACJI „DOM W ŁODZI”
Już niedługo... już niebawem... rusza niezwykła inicjatywa - Misja Laponia. Pomysłodawcami są Panowie: Waldemar Florkowski i Bartłomiej Juszczak. Łączy ich pasja do motoryzacji i chęć niesienia pomocy innym. Ci niezwykli ludzie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 17 grudnia ruszą w podróż do Rovaniemi w Finlandii na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Podróżować będą samochodem sponsora technicznego wyprawy - Skodą Yeti. Oczywiście zabiorą ze sobą list z pozdrowieniami od dzieci. Wrócą 22 grudnia i zapukają do drzwi naszego Domu dla Dzieci Chorych, by przekazać podopiecznym prezenty i dobrą energię prosto z Koła Podbiegunowego. Czujemy się wyróżnieni gestem podróżników! Ich fascynująca przygoda zamieni się w spełnione marzenia dzieciaków. Do dwójki zapaleńców przyłączyła się kraina babeczek i muffinów „Babkarnia”, która przygotuje dla Mikołaja wspaniałe wypieki oraz najlepsza drużyna siatkarska Skra Bełchatów, kibicująca całemu przedsięwzięciu.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Wojewoda Łódzki, Prezydent Miasta Łodzi, Radio Łódź, TVP oddział łódzki, Gazeta Wyborcza.
Jeśli chcecie Państwo, aby każde z dzieci otrzymało swoją pełną serca gwiazdkę, na stronie www.domwlodzi.org zamieściliśmy listę rzeczy, o których marzą lub których potrzebują nasi podopieczni. Można również wpłacić pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji „Dom w Łodzi” PKO BP SA 62 1020 3408 0000 4302 0171 6018 z dopiskiem „Misja Laponia”.
Będzie to dla nas wszystkich niezapomniana Gwiazdka!
Zapraszamy na facebook'owy profil MISJI LAPONIA. Śledźcie, komentujcie i kibicujcie Panu Waldkowi i Bartkowi!

Jesteś na profilu Zofia Przytyk - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj