ŁÓDŹ MUZYKĄ STOI! RED BULL I-BATTLE !

2012-11-03 23:38:12

Już 8 listopada (czwartek) do Łodzi powróci klubowa seria Red Bull I-Battle! Muzyczne batalia zawita do klubu Scenografia, gdzie zostanie ustawiony bokserski ring, na którym rozegrają się dźwiękowe pojedynki. Tego wieczoru o uznanie publiczności zawalczą znani i lubiani Łodzianie m.in.: bmxowiec Krzysiek Wynimko i freestylowiec Artur „Bonez” Szczęśniak.

Trzeci przystanek nowej serii muzycznych pojedynków Red Bull I-Battle powraca do Łodzi! 8 listopada na ringu ustawionym w klubie Scenografia staną naprzeciwko siebie odważni Łodzianie, którzy zmierzą się w walce o laury, splendor i uznanie publiczności. Osiem dwuosobowych drużyn uzbrojonych w odtwarzacze mp3, zmierzy się w aranżowanych pojedynkach na deskach bokserskiego ringu. Drużyny będą musiały celnie ripostować przeciwników przy jednoczesnym pozyskiwaniu serc i „głosów” publiczności. Reakcja słuchaczy po każdym starciu będzie szacowana miernikiem decybeli – do dalszego etapu przejdzie drużyna, której uda się wycisnąć z gardeł miłośników większą ilość hałasu.

Jednym ze składów, który zawalczy w łódzkim starciu jest Tamburyn Skład, czyli Dominik Mielczarek i Bartek Kaczmarek. Na co dzień można ich zobaczyć na łódzkich boiskach – Bartek jest piłkarzem, a Dominik trenuje rugby. „Jesteśmy czystym szaleństwem, które wypuszczone na wolność wygra każdą bitwę. Codziennie wygrywamy na boiskach, więc z łatwością pokonamy swoich przeciwników na ringu Red Bull I-Battle!” zapewnia Tamburyn Skład.

NAZWA: RED BULL I-BATTLE - ŁÓDŹ
MIEJSCE: SCENOGRAFIA,
DATA: 8 LISTOPADA, GODZ. 21.00
PROWADZĄCY: MC RUFIN
WEJŚCIE DLA PUBLICZNOŚCI: 10 ZŁ OD OSOBY (W TYM RED BULL)

W ramach klubowych imprez Red Bull I-Battle odbędą się bitwy w systemie pucharowym. Każda drużyna zaprezentuje muzyczny kawałek o maksymalnej długości półtorej minuty. Pojedynki odbywać się będą na zasadzie „utwór za utwór”. Kolejnym miastem, do którego zawitają muzyczne pojedynki będzie Wrocław. Tam rywalizacja odbędzie się 14 listopada (środa) w klubie Bezsenność.

Imprezy klubowe Red Bull I-Battle to nie wszystko! Dla fanów muzyki i dobrej zabawy z nutą rywalizacji została przygotowana specjalna aplikacja internetowa, w której można powalczyć na muzykę wirtualnie! Na stronie www.redbullibattle.pl można pojedynkować się na muzyczne ciosy i wygrywać nagrody – najlepsi gracze zostaną nagrodzeni Block Rockerami (przenośnymi piecykami) ze stacją dokująca na odtwarzacz mp3.


Więcej informacji można znaleźć na stronie www.redbullibattle.pl

Jesteś na profilu Mariusz Wójt - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj