Konrad Ciężki

avatarKonrad Ciężki

Łódź
Kocham Łódź. Równie mocno ją nienawidzę. Dziwna to relacja między nami. Uwielbiam łódzki industrial i ludzki potencjał drzemiący w mieszkańcach Łodzi. Parafrazując Tuwima. To, że się w Łodzi nie urodziłem, że w niej nie wzrastałem, ale blisko jedną trzecią swego wieku spędziłem - to nie jest ważne. Ważny jest natomiast inny fakt: że mnie Łódź ukształtowała - nie tylko artystycznie i moralnie, ale również politycznie.

Elton John wystąpi tylko w Łodzi. Koncert w Gdańsku odwołany

2013-03-14 09:58:13

Elton John wystąpi (7 lipca) w Atlas Arenie w Łodzi. Będzie to jego jedyny występ w Polsce. Koncert mający odbyć się dzień później w Gdańsku został odwołany. Organizatorzy imprezy uspokajają, że osoby, które zakupiły bilety na koncert w ERGO ARENIE w Gdańsku, mogą przyjechać z tymi biletami na koncert Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie.Koncert, który Elton John zagra w Łodzi będzie jedynym występem artysty zaplanowanym na ten rok w Polsce. W planach były dwa, ale koncert Eltona Johna w Gdańsku został odwołany.

- Dzięki porozumieniu z firmą sprzedającą bilety organizatorzy koncertu Eltona Johna w Łodzi postanowili wyjść naprzeciw fanom artysty, którzy zakupili bilety na występ w ERGO ARENIE. Praktycznie bezgotówkowo będzie można dokonać wymiany biletów, które zostały zakupione w sklepie internetowym Ticketpro. Wystarczy przyjechać z ważnym biletem na koncert w Gdańsku do Łodzi i w specjalnej kasie wymienić wejściówki, by kilka chwil później obejrzeć i posłuchać Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie. - czytamy w komunikacie na http://www.imprezyprestige.com/aktualnosci_elton_john.php?news_id=436;stronie organizatora koncertu w Łodzi.

Organizator koncertu Eltona Johna w Łodzi wskaże miejsca, które będą dostępne w łódzkiej Atlas Arenie i w przypadku równowartości biletów dokona ich wymiany. W komunikacie czytamy również, że gdyby miejsca na koncert Eltona Johna w Łodzi były droższe, konieczne będzie jedynie dopłacanie tej różnicy. Natomiast jeśli bilety będą tańsze, to firma będzie zwracać wynikającą z tego różnicę.

Osoby, które zakupiły bilety m.in. w: EMPIKu, MEDIA MARKT, SATURNie, mogą je zwrócić w miejscu zakupu i tam zakupić bilety na koncert Eltona Johna w Łodzi.

Kasa biletowa w Atlas Arenie w dniu koncertu będzie czynna od godziny 10.00.

/Na podstawie komunikatu Prestige MJM/

Jesteś na profilu Konrad Ciężki - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj