Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMałgorzata

Łódź
Gabinet Fizjoterapii i EEG Biofeedback "Fizjo-Brain" oferuje kompleksową rehabilitację w domu pacjenta (laseroterapię, magnetoterapię, elektroterapię, światłolecznictwo-lampa bioptron) oraz masaż i kinesiotaping. Przeprowadzam innowacyjny trening mózgu, zwiększający pamięć, koncentrację, uwagę. Leczenie ADHD, stresu, dysleksji, bezsenności, depresji, nałogów, nadpobudliwości, problemów z koncentracją.

EEG Biofeedback - rewelacyjny trening umysłu

2013-01-28 11:05:37

Fizjo-Brain - to mobilny gabinet fizjoterapii i masażu. Wykonuję zabiegi w miejscu wskazanym przez Ciebie. Może to być zacisze twojego domu, mieszkania - miejsce w którym czujemy się bezpiecznie i komfortowo.
Jeśli czujesz ból kręgosłupa, bolą cie barki, kark, może posiadasz skierowanie na rehabilitacje lecz kolejka do gabinetu jest zbyt długa lub z tych lub innych przyczyn nie możesz wyjść z domu- zadzwoń i umów się na wizytę.
Może doznałeś kontuzji, urazu mogę ci pomóc stosując kinesiotaping rehabilitacyjny lub/i fizykoterapię (laser, magneoterapia, światłoterapia-lampa bioptron) i masaż.
Przeprowadzam również innowacyjny trening umysłu EEG Biofeedback.
Biofeedback jest nieinwazyjną (bezpieczną) metodą neurorehabilitacji, łączącą w sobie psycho i neurofizjologię służącą do:
-) poprawy pamięci
-) ulepszenia motoryki ciała
-) zwiększenia koncentracji
-) polepszenia samopoczucia
-) zwiększenia szybkości reakcji
-) chorób neurologicznych (udary, choroba Parkinsona)
Biofeedback wykorzystuje się do leczenia:
-) depresji
-) stanów lękowych
-) ADHD/ADD
-) dysleksji
-) stresu
-) zaburzeń procesów uczenia się
-) problemów z pamięcią, koncentracją
-) padaczki
Szeroki warsztat pracy pozwoli w szybkim tempie i skutecznie pozbyć się Państwa dolegliwości.
Zadbaj o swoje zdrowie już dzisiaj! Zadzwoń: 601-255-565 lub wyślij email'a: fizjo.brain@interia.eu

Jesteś na profilu Małgorzata - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj