Dodaj zdjęcie profilowe

avatarMałgorzata

Łódź
Gabinet Fizjoterapii i EEG Biofeedback "Fizjo-Brain" oferuje kompleksową rehabilitację w domu pacjenta (laseroterapię, magnetoterapię, elektroterapię, światłolecznictwo-lampa bioptron) oraz masaż i kinesiotaping. Przeprowadzam innowacyjny trening mózgu, zwiększający pamięć, koncentrację, uwagę. Leczenie ADHD, stresu, dysleksji, bezsenności, depresji, nałogów, nadpobudliwości, problemów z koncentracją.

EEG Biofeedback - rewelacyjny trening umysłu

2013-01-27 10:09:23

Zapraszam na innowacyjny trening mózgu, zwiększający możliwości intelektualne o 20-30% EEG Biofeedback jest nieinwazyjną (bezpieczną) metodą neurorehabilitacji, łączącą w sobie psycho i neurofizjologię służącą do:
-) poprawy pamięci
-) ulepszenia motoryki ciała
-) zwiększenia koncentracji, uwagi
-) polepszenia samopoczucia
EEG Biofeedback wykorzystuje się do leczenia:
-) depresji
-) stanów lękowych
-) ADHD/ADD
-) dysleksji
-) stresu
-) zaburzeń procesów uczenia się
-) problemów z pamięcią, koncentracją
-) chorób neurologicznych (padaczka, powikłania po udarowe)
-) uzależnień (również od komputera)
-) problemów z zasypianiem
EEG Biofeedback jest nie tylko dla osób z dysfunkcjami, również dla osób zdrowych - uczniów, studentów, biznesmenów, naukowców, dziennikarzy, sportowców (najsłynniejsi pacjenci to Adam Małysz, Justyna Kowalczyk, Agnieszka Radwańska, Maria Szarapowa, Kamil Stoch, Piłkarze AC MILAN), bankowców, wszystkich pragnących poprawić pamięć, koncentrację, samopoczucie, jakość snu oraz zwiększyć możliwości swojego umysłu. Zadzwoń tel. 601-255-565 Zapraszam również na moją stronę: www.fizjo-brain.pl oraz na facebook'a: Gabinet Fizjoterapii i EEG Biofeedback "Fizjo-Brain"

Jesteś na profilu Małgorzata - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj