Konrad Ciężki

avatarKonrad Ciężki

Łódź
Kocham Łódź. Równie mocno ją nienawidzę. Dziwna to relacja między nami. Uwielbiam łódzki industrial i ludzki potencjał drzemiący w mieszkańcach Łodzi. Parafrazując Tuwima. To, że się w Łodzi nie urodziłem, że w niej nie wzrastałem, ale blisko jedną trzecią swego wieku spędziłem - to nie jest ważne. Ważny jest natomiast inny fakt: że mnie Łódź ukształtowała - nie tylko artystycznie i moralnie, ale również politycznie.

5 Festiwal Tatuażu "Tatoofestival Łódź 2012"

2013-03-14 09:47:53

W sobotnie popołudnie rozpoczęła się piąta edycja Tattoofestiwal Łódź. Tegoroczny Festiwal Tatuażu odbywa się w Klubie Muzycznym Dekompresja przy ul. Limanowskiego 200 w Łodzi. W programie konkursy na najlepszy mały tatuaż czarno-biały i kolorowy, pokazy "Stand up magic" i "Tvi section illuzion" w wykonaniu iluzjonistów z grupy Kreators. Odbędzie się też konkurs na najlepszą damską kompozycję tatuażową, pokaz szalonych fryzjerów "Barber Show".W Dekompresji na czas trwania Festiwalu Tatuażu "Tatoofestival Łódź 2012" wybudowano blisko pięćdziesiąt niewielkich studiów tatuażu. Można tam z bliska zobaczyć jak od podstaw powstaje tatuaż. Na Festiwalu tatuują najlepsi artyści z Polski oraz Wielkiej Brytanii, Irlandii i Norwegii.

Wejściówki na Tatoofestival Łódź 2012: 30 zł jednodniowy, 40 zł dwudniowy.

Sprawdź szczegółowy http://www.tattoofestival.pl/index.html#pocz%C4%85tek;program Tattoofestival

Jesteś na profilu Konrad Ciężki - stronie mieszkańca miasta Łódź. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj