Wybierz region

Wybierz miasto

  The Shipyard „Niebieska Linia”

  Klub Dom
  Łódź, ul. Piotrkowska/138/140, +48 60 138 53 10

  19:30 Piątek, 24 marca

  • Brak informacji o cenie

  Trójmiejska formacja THE SHIPYARD przyjeżdża do Łodzi z w ramach trasy promującej jej ostatni album "NIEBIESKA LINIA".

  Dla fanów nowofalowych brzmień lat 80 i współczesnej psychodelii obecność obowiązkowa.

  Zespół The Shipyard od początku istnienia skutecznie miesza przebojowy rock alternatywny z post-punkową/nowo-falową wrażliwością oraz reminiscencjami najlepszych momentów trójmiejskiej sceny alternatywnej. Singlami takimi jak „Downtown”, „So Much To Win” czy „Nightcall” zyskali uznanie słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych. Występowali na największych krajowych festiwalach takich jak Męskie Granie, Off Festival oraz za granicą (Niemcy, Litwa).

  Na pierwszym albumie „We Will Sea” (2012) zespół zapowiadał, iż jest to wodowanie muzycznych torped. Na płycie „Water on Mars” (2014) grupa szukała wody w przestrzeni kosmicznej, poszerzając swoje dźwiękowe horyzonty. „Niebieska Linia”, pierwszy w większej części polskojęzyczny album kwartetu to już pełne morze. Okręt został zwodowany i płynie po szerokich oceanach – ku nieznanemu. Ku przygodzie.

  Na początku 2016 zespół zakończył pracę nad trzecim albumem zatytułowanym „Niebieska Linia”, która ukazała się w marcu nakładem niezależnej wytwórni 2.47 Records.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ