Wybierz region

Wybierz miasto

  SYLWESTER W SCENOGRAFII

  Scenografia klub & kawiarnia
  Łódź, ul. Zachodnia/81/83, +48 53 470 77 05

  21:00 Środa, 31 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  SYLWESTER W STYLU LAT DWUDZIESTYCH. Serdecznie zapraszamy na zabawę Sylwestrową do Scenografii! Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy specjalną ofertę. W tym roku sceną zawładną profesjonalni tancerze, parkiet porwie muzyka szalonych lat 20-tych, bar przygotuje cudowne, kolorowe koktajle a kuchnia doskonałe dania. O północy poleje się szampan i rozbłysną fajerwerki. W tak szczególny sposób przywitamy Nowy Rok.

  MAGICZNA PODROŻ DO LAT 20. Lata dwudzieste to czasy Rudolfa Valentiono, prohibicji w USA, Al'a Capone i Charlie Chaplina. Epoka rozwoju muzyki, kina i mody ze strzelaninami gangsterskimi w tle. Sylwester w Scenografii będzie okazją, żeby na jedną noc przenieść się do tych niezwykłych czasów. W klubie nie zabraknie elementów z tamtych lat, wystroju, atrakcji oraz gadżetów przygotowanych dla Gości. Zawodowi tancerze zaprezentują na scenie niezapomniany show, przygotowany specjalnie na ten wieczór.

  Nasi kucharze przygotują dania z kuchni polskiej. Dania na ciepło podane z odpowiednim odstępem czasowym, przeplatać się będą z zimnymi przekąskami w formie szwedzkiego bufetu dostępnymi przez całą noc. W naszym menu pojawi się między innymi: bigos, strogonoff, barszczyk, sałatki, deski serów, różnorodne mięsa, stół staropolski, deski serów oraz pyszne słodkości i domowe ciasta

  ALKOHOL I NAPOJE Tej nocy barmani będą do Państwa dyspozycji. Przygotują koktajle specjalnie na tę okazję, ale nie zabraknie również czystych wysokoprocentowych napoi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości stworzyliśmy specjalną ofertę, aby zaspokoić różne gusta. Każdy z gości otrzyma 10 kuponów, które podlegać będą wymianie na napoje. 1 kupon - sok lub napój 2 kupony - piwo, kieliszek wódki lub szklaneczka whisky 3 kupony - kieliszek wina lub koktajl alkoholowy Całość, 10 kuponów można również wymienić na 250 ml wódki czyli 0,5l wódki na parę ( 20 kuponów). Gorące napoje; kawa oraz herbata dostępne będą przez całą noc bez limitów.

  Nowy Rok przywitamy klasycznie winem musującym.

  CENA 180 zł/os I pula do 06.12.2014 CENA 195 zł/os pula II do wyczerpania miejsc.

  informacje oraz rezerwacja miejsc: Anita 534-328-709

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.