Wybierz region

Wybierz miasto

  Smok na zamku w Porcie Łódź

  Port Łódź
  Łódź, ul. Pabianicka/245, +48 42 298 12 12

  12:00 Od 12.08.2017 do 13.08.2017

  • Wstęp wolny

  Port Łódź zaprasza najmłodszych na kolejny weekend pełen atrakcji (12 – 13 sierpnia). Dzieci będą mogły zamienić się w dzielnych rycerzy, a po dniu pełnym rycerskich wrażeń pobawić się piaskiem kinetycznym.

  Port Łódź Junior przygotował dla najmłodszych zabawę w średniowiecznych rycerzy i poszukiwanie smoka Teodora, który zamieszkał na zamku w sali zabaw. Po drodze, na małych rycerzy czekać będą różne przeszkody i konkurencje, a także poszukiwanie tajemniczego Miecza Mocy i Siły. Port Łódź Junior zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat w godzinach 10:00 – 20:00.

  W najbliższy weekend na Patio Portu Łódź królować będą mali konstruktorzy, którzy wybudują rozmaite konstrukcje z uwielbianego przez dzieci piasku kinetycznego. Do wspólnej zabawy animatorzy zapraszają wszystkich małych i większych budowniczych w godzinach 12:00 – 20:00.

  W każdy sierpniowy weekend na Patio działa też jedyna w Łodzi bezpłatna wrotkarnia. Z wrotkarni na świeżym powietrzu może skorzystać każdy w godzinach 12:00 – 20:00. Z kolei na spragnionych odpoczynku na Patio czeka strefa relaksu, w której znajdują się hamaki, leżaki oraz kosze plażowe.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Rok w 2018 w kinie - QUIZ nie tylko dla kinomanów!