Wybierz region

Wybierz miasto

  R 100

  Kino 3D Wytwórnia
  Łódź, ul. Łąkowa/29, +48 79 700 55 03

  21:30 Wtorek, 2 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Czwarty film bezkompromisowego japońskiego reżysera-komika Hitoshiego Matsumoto jest dowcipną i perwersyjną „odą do radości” osiąganej dzięki doznaniom sado-maso. Ten nietuzinkowy obraz to nieuznająca tematów tabu, wybuchowa mieszanina czarnej komedii, dramatu, kina wschodnich sztuk walki, autotematycznej refleksji i ekranowych uciech BDSM. Widz przez 100 minut seansu obcuje z nieposkromioną siłą wyobraźni i seksualnych zboczeń na granicy jawy i snu. A wszystko to podlane zostaje dużą porcją surrealizmu i fantazyjnej szarży spod znaku Noboru Iguchiego.
  Takafumi Katayama (w tej roli Nao Omori, znany choćby z filmu „Ichi Zabójca” ) to porządny i stateczny obywatel, którego życie wypełniają monotonia i przeciętność. Wiedziony potrzebą odkrywania nowych doznań dołącza do tajemniczego klubu o wymownej nazwie „Bondage”, członkostwo w którym trwa rok i nie można go wcześniej wypowiedzieć. Takafumi wkracza w świat nieznanych sobie dotąd wrażeń, w rzeczywistość ekstatycznych perwersji z pogranicza bólu i rozkoszy. Z czasem sytuacja wymyka się spod kontroli, ściągając na najbliższych Takafumiego poważne niebezpieczeństwo.
  „R100” obfituje w sceny, które trudno ogarnąć rozumem czy zmysłami. Rozmach, nieograniczona fantazja i autoironia reżysera sprawiają jednak, że film przenosi widza w inny świat, o którym ciężko mu będzie zapomnieć.

  Czas trwania:
  100
  Gatunek:
  nieznany
  Reżyseria:
  Hitoshi Matsumoto
  Kraj produkcji:
  Japonia
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ