Wybierz region

Wybierz miasto

  Mela Koteluk - Zaproszenie

  Klub Wytwórnia
  Łódź, ul. Łąkowa/29, +48 79 700 55 05

  19:01 - 19:01 Niedziela, 7 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Artystka przyjedzie do Wytwórni z piosenkami z nowego albumu. Premiera płyty jest planowana na jesień 2014 roku. Pierwszy singiel – „Fastrygi” - znajduje się od ponad dwóch miesięcy w czołówce Listy Przebojów Programu 3.
  Mela Koteluk (1985) - wokalistka i autorka tekstów; laureatka nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku; laureatka Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej „Ale Sztuka”.
  8 maja 2012 wydała pierwszą płytę „Spadochron”, którą uznano za jeden z najlepszych debiutów ubiegłego roku. „Spadochron” to dwanaście autorskich kompozycji z pogranicza popu i brzmień alternatywnych.
  Muzyka Meli wypada z szufladek; jej utwory są poetyckie, ale zadziorne, liryczne i rockowo Nietuzinkowe kompozycje i magia słów Meli intrygują i powodują, że jej utwory zyskują coraz większą popularność. Opublikowany 22 maja 2012 na YouTube teledysk do utworu „Dlaczego drzewa nic nie mówią” wyświetlono ponad milion razy.
  Piosenki „Melodia ulotna”, „Wolna”, „Działać bez działania” są stale prezentowane w stacjach radiowych.
  Jesienią 2012 podczas trasy promującej album „Spadochron” Mela z zespołem zagrała trzydzieści koncertów w większych i mniejszych miastach w całej Polsce.
  Na początku 2013 Mela w duecie z Czesławem Mozilem nagrała „Pieśń o szczęściu” – utwór promujący film „Baczyński" w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Piosenka przez wiele tygodni utrzymywała się w ścisłej czołówce Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.
  Mela jest również inicjatorką akcji wspierającej żywe granie „Nie bądź dźwiękoszczelny”.
  Wokalistka pozostaje cały czas aktywna jeśli chodzi o pracę w studio. Po udanym debiucie opublikowała kolejne nagrania, wśród nich podwójny singiel „Wielkie nieba / to trop”, który ukazał się 25 czerwca 2013 we wszystkich dobrych sklepach cyfrowych. Do piosenki „Wielkie nieba” powstał teledysk, nakręcony w trakcie azjatyckiej podróży Meli.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.