Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncertowy Sylwester

  Klub Wytwórnia
  Łódź, ul. Łąkowa/29, +48 79 700 55 05

  20:00 Środa, 31 grudnia

  Little White Lies

  Spotkali się raz na sali prób, żeby odreagować i narobić trochę hałasu dla zabawy. Po dwóch butelkach wina dorwali się do sprzętu i zaczęli improwizować. Ku ich zdziwieniu, bałagan, jaki tworzyli kształtował się w spójną całość. Tej nocy powstał pomysł na Little White Lies - czyli minimalizm i energia w jednym. Od marca 2011 pracowali nad materiałem, używając jedynie gitary i automatu perkusyjnego. Przesterowane dźwięki, proste, monotonne bity, szybkie tempo, dwa ekspresyjne wokale, zaduch i erotyczne napięcie – tyle im potrzeba, aby uwieść publikę..

  W lutym ukończyli pracę nad swoim debiutanckim albumem 'Devils In Disguise'. Płyta została nagrana i wyprodukowana przez Pawła Cieślaka (m.in. Tryp, Fonovel) w 'Hasselhoff Studio'.

  L.Stadt

  Polska grupa muzyczna wykonująca rock z elementami surf rocka, country, psychodelii założona w Łodzi, w 2003 roku. Nazwa zepołu nawiązuje do okupacyjnej nazwy miasta - Litzmannstadt.

  Tymon & The Transistors

  Grupa Tymon & Transistors powstała w lipcu 2002 roku na Przystanku Olecko. Pierwszy skład Transistorsów to kwartet z Tymonem Tymańskim, Radkiem Skrodzkim oraz braćmi Marcinem i Filipem Gałązkami. Po paru miesiącach Skrodzkiego zastąpił sopocki basista Tomasz Kvajah Szymborski. W latach 2002-2003 grupa pracowałą nad soundtrackiem do głośnego filmu „Wesele“ w reżyserii Wojtka Smarzowskiego (w nagraniu płyty, jako goście specjalni, wzięli m.in. Lech Janerka, Robert Brylewski oraz Jacek Lachowicz). Następnie Transistorsi sporo koncertowali i pracowali nad następnym, poważniejszym w tonie materiałem, który znalazł się na drugiej płycie pt. „Don’t Panic! We’re From Poland”. W 2009 rok zespół wydał album „The Bigos Heart“ – kompilację najlepszych utworów Trupów i Czanu (dawnych formacji Tymańskiego) w nowych aranżacjach. Gościnnie pojawili się na niej Leszek Możdżer, Grzegorz Halama, Daniel Hertzov oraz Kuba Staruszkiewicz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.