Wybierz region

Wybierz miasto

  KęKę, Edzio

  Klub Luka
  Łódź, ul. Zgierska/26 a, +48 60 713 80 80

  20:00 Piątek, 12 grudnia

  • 20zł

  KęKę

  KĘKĘ - MC związany z radomską ziemią od zawsze na zawsze. Jego błyskotliwe pomysły na wersy i tematy kawałków to synteza wiedzy , spostrzegawczości i grubych melanży.W kolejności odwrotnej. Z numerów, które nagrał można by zmontować co najmniej trzy długogrające albumy. Współtwórca (wraz z Kotzim) projektów : KoKę i Boa's. W 2007 ukazała się epka KoKę "Weź nas podrób",a na przełomie 2008/2009 Boa's "Boa'style". Prócz epki – duet Boa's udzielił się na projekcie Yochimu "Pierwsze cięcie" oraz na składance P1Sounds "Czas ruszać w Polskę".W międzyczasie sporo mixtejpów i gościnnych zwrotek, wszystko do obadania w internetach. Na przestrzeni lat podkłady muzyczne udostępniali mu min.: Lucky Loop, Tytuz,Wola, Kotzi, Tymek, Słowo, BobAir i wielu innych. Ekipa Boa's ma za sobą sporo koncertów w Radomiu i okolicach. Chociaż bywało się i dalej – Pozdro Z.U.

  Edzio

  Edzio - aktywny na scenie freestylowej od 2009r., polski raper pochodzący z Gdańska. Jego pierwszy sceniczny sukces miał miejsce podczas turnieju "mistrza wolnego słowa AWFalii gdańskich", gdzie zajął 2 miejsce. W 3 edycji Bitwy o Kemping, organizowanej podczas Festiwalu Hip-Hop Kemp, 15-letni wówczas Edzio zajął 1 miejsce. W 2011r. zaproszony został do uczestnictwa w renomowanej Bitwie o Mokotów. Tego samego roku obronił tytuł mistrza Bitwy o Kemping. Największym osiągnięciem okazało się jednak, jego zakwalifikowanie w 2012r. do finału największej i najstarszej bitwy freestylowej w Polsce - Wielkiej Bitwy Warszawskiej, gdzie zdobył tytuł wicemistrza WBW, stając się zarazem najmłodszym w historii finalistą tej imprezy. Równolegle działał w studiu, czego pierwszym oficjalnym efektem było wydane w 2009r. „Rzuć w górę łapę EP”. Następnie wyszło jeszcze parę luźnych singli oraz kolejne EP pt. "Impulsywnie". W czerwcu 2014 miała miejsce premiera jego debiutanckiej płyty pt. „Mimo Wątpliwości”, poprzedzona również premierą świetnie przyjętego, pierwszego oficjalnego teledysku Edzia do utworu o tym samym tytule. Aktualnie Edzio udziela się na bitwach oraz koncertach w całym kraju.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.