Wybierz region

Wybierz miasto

  KAMP! - DoubleTree by Hilton

  Klub Wytwórnia
  Łódź, ul. Łąkowa/29, +48 79 700 55 05

  19:01 Niedziela, 7 grudnia

  W muzyce Kamp! jest coś nieokreślonego. Niepozwalające się łatwo opisać brzmienie, które zaskakiwało zarówno w balearycznym „Cairo” (Discotexas 2011), house'owym „Melt” (Brennnessel 2012), jak i surowym, elektronicznym „Baltimore”, nadającym charakter całej EP, przygotowanej dla nowojorskiej wytwórni Cascine.
  Kamp! zadebiutowali w 2009 roku EP „Thales One”, pierwszą w Polsce odważna próbą konfrontacji z popularnymi w tamtym czasie dokonaniami gwiazd sceny electro. Kontynuacją wydawnictwa było nagranie „Breaking A Ghost's Heart”, uznawane z kamień milowy polskiej elektroniki. Nieprzywiązujący się do gatunków muzycy Kamp! w 2010 wypuścili podwójny singel „Heats”/ „Distance of the Modern Hearts”, trochę przez przypadek stawiając się w roli „nadziei polskiej elektroniki”.
  Pierwsze zagraniczne wydawnictwo Kamp! ukazało się w 2011 nakładem portugalskiego Discotexas. Premiera „Cairo” stała się dla Kamp! nowym otwarciem i pozwoliła eksplorować nowe kierunki, czego efektem była debiutancka płyta zatytułowana „Kamp!”, a wydana w ich własnym labelu Brennnessel. Dreampopowe kompozycje, funkcjonujące na albumie obok housowych produkcji, zapewniły Kamp! ponad 10 tys. sprzedanych egzemplarzy i stałą obecność w klubach i na festiwalach - od Szanghaju, przez Londyn, po Los Angeles. 
  Późnym latem ubiegłego roku, Kamp! zamknęli się w madryckim studio Red Bull, gdzie powstał zupełnie nowy materiał. Brudna, trochę anachroniczna i bardzo taneczna „Baltimore EP” została wydana w sierpniu nakładem Cascine Records, tworząc kolejny etap w historii polskiego tria.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.