Wybierz region

Wybierz miasto

  I

  Cafe Wolność
  Łódź, ul. Pl. Wolności/7, +48 51 237 78 84

  20:00 Środa, 31 grudnia

  • 10zł

  W wyjątkową noc roku przenosimy się w słoneczne rejony Ameryki Łacińskiej, Hiszpanii, Portugalii oraz części Wybrzeża Kości Słoniowej, Mozambiku i Gambii. Zapraszamy wszystkich miłośników energetycznej oraz zmysłowej muzyki. Królować na parkiecie będą tradycyjne oraz nowoczesne gorące rytmy.

  Z wielką starannością, dbałością o smak przygotowywać będziemy kultowe w Cafe Wolność Mojito i Cuba Libre, wszystkie pozycje z naszej karty – zaczynając od bezalkoholowych napojów (tj. Wostok, Fritz Cola, Bombilla), przez szereg kaw i znakomitych herbat, po piwa, wódki i alkohole szlachetne.

  BILETY - 45 zł! (w cenie biletu butelka szampana dla pary, gwarancja miejsca siedzącego, oprawa muzyczna oraz starter w postaci drinka (do wyboru mojito lub cafe wolność) Będzie również możliwość zakupienia ciepłych i zimnych przekąsek w cenach promocyjnych!

  Bilety do nabycia w barze w Cafe Wolność w godzinach pracy lokalu tj. - poniedziałek – czwartek (10.30 – 24.00), - piątek - sobota (10.30 - 2.00) - niedziela (12.00 – 24.00).

  Ilość miejsc ograniczona!

  Mile widziane tematyczne stroje, z których trzy najlepsze nagrodzimy!

  Więcej informacji: 509 284 285 lub 512 377 884.

  Zapraszamy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.