Wybierz region

Wybierz miasto

  Hybris

  Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych AOIA
  Łódź, ul. Zachodnia/54/56, +48 42 633 26 41

  18:30 Sobota, 20 grudnia

  • 12zł

  Hybris

  Hybris powstał w 2012 roku, jako projekt Technical Thrash’owy, z inicjatywy gitarzystów Ozzy’ego i Johana. Po kilku rotacjach, skład wreszcie ustabilizował się z Pisston’em na bassie i Joey’em za bębnami.

  Z biegiem czasu kapela rozwinęła swoje brzmienie, rozszerzając je o wpływy old schoolowego Death Metalu i nieprzewidywalne psychodeliczne tony, wszystko dopełniając filozoficzną tematyką tekstów. Z w pełni ukształtowanym stylem Hybris zagrał kilka lokalnych koncertów i wkrótce później zdecydował się skierować swe kroki do studia „Mania” by nagrać pierwszą w historii zespołu EP, zatytułowaną BLINDED THOUGHTS! W okresie promocji EP Johan opuścił zespół. Na szczęście jego miejsce szybko zostało zajęte, przez Mateusza Jaśkiewicza.

  Tak oto jesteśmy, młodzi, głodni i gotowi by uderzyć świat muzyki Metalowej, pięścią cynicznych refleksji! Lepiej się przygotujcie!

  Deathinition

  Deathinition powstało wraz z nadzieją na odrodzenie bydgoskiej sceny metalowej w 2008 roku, kiedy to założyciel - śpiewający gitarzysta Igor postanowił ucieleśnić swoją wizję thrashowego zespołu, którąpielęgnował od kilku lat.Kapela zadebiutowała na scenie na początku 2009 jako trio, W tym czasie kapela miała już na końcu kilka kawałków które tworzyły krótki set koncertowy. Jeden z nich, "Melanż" został zarejestrowany w toruńskim studio Black Bottle Records. Od połowy 2010 zespół składał się wreszcie z pięciu zdeterminowanych, metalowych muzyków którym celem było nagranie solidnego dema. Takowe ukazało się (w formie mp3) pod koniec 2010 Zaś na krążku dopiero pod koniec 2011 jako wydane własnym sumptem EP. Deathinition zagrało koncerty z reprezentantami młodej fali z obu Ameryk (Bonded By Blood, Fueled By Fire, Violator, Andralls), zzawschodnich granic (Hell:on , Fragile Art), a także z legendą polskiej sceny, zespołem KAT, supportowało takie gwiazdy jak Death Angel , Hirax podczasSilesian Massacre Festival w Katowicach wiosną 2011. Pod koniec lata jako support Helstar i Vicious Rumors. Rok 2012 to pierwszy koncert na Muszli Fest 2012 Dużej open airowej imprezie w Bydgoszczy. Obecnie zespół skupia się na pracy nad tworzeniem nowego materiału i przygotowaniem do kolejnych koncertów w nadchodzącym czasie.

  Santer

  Zespół trash metalowy z Łodzi.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.