Wybierz region

Wybierz miasto

  AWANtour 2014

  Klub Wytwórnia
  Łódź, ul. Łąkowa/29, +48 79 700 55 05

  20:30 Piątek, 12 grudnia

  Ras Luta

  Adam Tersa czyli Ras Luta, urodzony w 1982 roku w Kartuzach, wokalista sceny reggae, aranżer, autor tekstów. Związany z Eastwest Rockers, na scenie od 2004 roku. Współpracował z takimi artystami jak, m.in: Hemp Gru, Marika, Maleo Reggae Rockers, Sidney Polak. W 2009 zadebiutował albumem "Jeśli słyszysz". Związany z wytwórniami płytowymi Prosto i Karrot Kommando.

  Łąki Łan

  Łąki Łan to polski zespół, grający - wg samych muzyków - "łąki funk”, a zdaniem recenzentów - połączenie muzyki punk oraz funk. Sami określają swoją muzykę żartobliwie "przytupem". Działalność muzyczna zespołu ponoć zaczęła się od dźwięku gitary "gis" i spotkania pod "liściem jełopianiu". Koncerty zespołu określa się jako energetyczne i pełne humoru. W lutym 2010 roku druga płyta formacji "ŁąkiŁanda" uzyskała nominację do Fryderyków w kategorii: muzyka alternatywna.

  Gooral

  Gooral to producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro-house, dubstep i dnb z góralszczyzną. Wielkim wpływem na twórczość Goorala było miejsce, z którego pochodzi – Bielsko-Biała. To miasto otoczone górami, dla jednych furtka na góry, dla drugich furtka na zgiełk. Gooral ma bliżej do miasta, ale w górach spędził pół życia, trenując i ucząc ludzi jazdy na nartach.W połowie lat 90 zakochał się szeroko rozumianej w tamtych czasach muzyce technicznej i elektronicznej. Z Maćkiem Szymonowiczem założył i tworzył projekt Psio Crew wydając album „Szumi Jawor Soundsystem” i grając setki koncertów. W 2008 roku opuścił Psio Crew rozpoczynając wędrówkę muzyczną… Owocem wędrowki Mateusza Goorala Górnego stał sie projekt GOORAL, w którym dźwięki odtwarza i tworzy wielu artystów – piona Wam.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Co wiesz o WOŚP?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.