Tanie I Ładne Ogrodzenie?

Rozpoczęty przez Bartek ,

Bartek

Bartek

Muszę działkę letnią ogrodzić, bo na zimę będziemy rzadko odwiedzać i nie chcę, żeby taka samotna i niechroniona stała. Raczej posiadłość będę miał długo, ale nie chcę wydać majątku na płot tyle, że nie chcę też badziewia. Jak tu znaleźć złoty środek? :D

• Paweł

Paweł

Może jakieś drewniane? http://sklep.andrewex.com.pl/ogrodzenia-drewniane pod tym linkiem jest spory wybór takich ogrodzeń. Jak będziesz miał problem jakie wybrać to jest tam czat z konsultantem, który odpowie na pytania. Myślę że znajdziesz coś odpowiedniego w sam raz na swój budżet.

• Darro Darrecki

Darro Darrecki

Nie da się znaleźć złotego środka :P Najtańsze ogrodzenie to jak wbijesz pale w ziemię i owiniesz plastikową taśmą, jak ktoś dokona przestępstwa na Twojej posesji to nawet policja Ci owinie za darmo :P A tak serio to najtaniej wychodzi siatka i wcale nie wygląda tak źle, ale jak na dłużej i zależy Ci żeby wyglądało ładniej, to popatrz spbie na ogrodzenia panelowe jakie ma np. Europłot są trwalce, pamiętaj, żeby było żeliwo ocynkowane, to się dłużej trzyma :D

• Bartek

Bartek

Darro, dzięki za dwie dobre rady :P skorzystam z tej, która nie wymaga łamania prawa :P A dużo drożej wychodzi panelowe od siatki? To ten Europłot na Niewiadów?

• Darro Darrecki

Darro Darrecki

Tak to ten, cenowo to ciężko określi, zależy jaką masz powierzchnię i ile dla Ciebie to dużo, ale myślę, że podołasz. Generalnie tam są dosyć rozsądne ceny. Wcześniej jeździłemi się rozglądałem trochę, więc porównanie mam :)

Dodaj swoją odpowiedź

Użytkownik niezalogowany

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji, w celu emisji możliwie indywidualnie przygotowanej reklamy. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies przy pomocy ustawień przeglądarki lub urządzenia końcowego, z których Państwo korzystacie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij