Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali 26-latka podejrzanego o udzielanie heroiny. Za przestępstwo to grozi do 10 lat pozbawienia wolności. To kolejne działania zmierzające do eliminacji z narkotykowego rynku handlarzy środkami odurzającymi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
We wtorek przed 9 rano policjanci dotarli do mieszkania przy ulicy Tuwima, gdzie, jak wynikało z wcześniejszych ustaleń, przebywał podejrzewany 26-latek. Podczas przeszukania zabezpieczono u niego łącznie 11 butelek o pojemności od 65 do 100 ml ze środkiem odurzającym - metadonem w ilości 750 działek.

Na podstawie zebranego do tej pory materiału dowodowego zostały mu przedstawione zarzuty udzielenia w Łodzi w okresie od grudnia 2009 do stycznia 2010 roku, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, heroiny za kwotę co najmniej 11.800 złotych. Narkotyk najprawdopodobniej sprzedawał w mieszkaniu na Widzewie. Dzisiaj decyzję o środku zapobiegawczym podejmie prokurator.

(Informacja prasowa policji)

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  do "gościa" (gość)

  Art. 59. 1. Kto, w celu osiagniecia korzysci majatkowej lub osobistej, udziela innej osobie srodka odurzajacego lub substancji psychotropowej, ulatwia uzycie albo naklania do uzycia takiego srodka lub substancji,
  podlega karze pozbawienia wolnosci od roku do lat 10.

  gość (gość)

  Udzielanie? Czyli co... dzielenie na porcje czy podawanie innym? To dopiero nowomowa dziennikarska!