Do najbliższej środy z kranów w mieszkaniach na Olechowie i Janowie (kwartał ulic: Zakładowej, Augustów, Rokicińskiej, Transmisyjnej oraz rejon ulic: Odnowiciela, Szczodrego, Świdnickiego, Opolczyka, a także PKP Cargo) będzie płynąć wyłącznie zimna woda.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jest to spowodowane dorocznymi pracami remontowo-modernizacyjnymi sieci, przeprowadzanymi przez ciepłowników.

Od 20 do 26 sierpnia ciepłej wody będą pozbawieni lokatorzy domów w obrębie ulic: Pryncypalnej, Rzgowskiej, Ustronnej, Trybunalskiej, Kosynierów Gdyńskich, Kurczaki, Mieszczańskiej, Powszechnej, Granicznej, Prostej. Od 25 do 27 sierpnia na zimny prysznic skazani będą zamieszkujący przy ul. Drewnowskiej 75 i 88, a od 26 do 27 sierpnia odbiorcy w obrębie ulic: Stary Rynek, Kościelnej, Łagiewnickiej, Zawiszy Czarnego, Franciszkańskiej, Wolborskiej, Podrzecznej 6 i 17, Solnej 11-15, Smugowej 26, Obrońców Westerplatte, Wojska Polskiego, Głowackiego, Sucharskiego, Staszica, Boya-Żeleńskiego, Północnej 36a, 38/40, 42, Źródłowej 44 i 52, Spornej 1, 3, 5 oraz rejonu ulic: Strykowskiej, Pomorskiej, Kilińskiego, Północnej i Źródłowej.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!