Na łódzkich drogach zalega śnieg, a miejscami pojawia się oblodzenie. Na ulice miasta wyjechało 76 pługopiaskarek. Synoptycy zapowiadają, że jutro śnieg nie powinien padać. Jak się dziś jeździ po Łodzi? Czekamy na Wasze komentarze.

Czytaj także

  Komentarze (20)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Lodzermensch (gość)

  Wieczorem jechałem z Wawy "autostradą" nic nie zrobione było.... dno. Jazda po lodzie a "mądrzy" kierowcy jechali w grupach po kilkanaście samochodów z prędkością ok 60 na godz w odległosci od siebie po kilka metrów.... tak ich uczą na kursach... lewy pas swobodnie wolny więc można ich było wyprzedzać i sie od nich oddalić pomimo sliskości. Łatwo sobie wyobrazić co byłoby gdyby jeden z nich zaczął hamować.... Gratuluję wyobraźni.

  AB (gość)

  Jechałem wczoraj do Włocławka i wieczorem wracałem.Tylko na terenie Łodzi nie dało się jeździć.Od Włocławka do Helenówka było zupełnie przyzwoicie(drogi czarne),ale im bliżej centrum,tym jazda pozostawiała wiele do życzenia.Nie pomagały nawet opony zimowe.Pierwsze pługopiaskarki zobaczyłem dopiero po 18.00,jak wyruszyły z baz w okolicy Widzewa Wschodu.
  Zezowata i jej ekipa,po raz kolejny dali ciała.Najlepiej tylko podnosić podatki i nic nie robić.
  Można ewentualnie uroczyście otworzyć kolejne przejście dla pieszych i wmurować przy nim pamiątkową tablicę o osiągnięciach ekipy Zdanowskiej.

  takitam (gość)

  Trochę chlapy na jezdni i już lamenty i utyskiwania na urzędy. To że nie umiecie jeździć i macie kompletnie nieprzygotowane do cięższych niż suchy asfalt warunków samochody to nie wina władzy. Jak wam zabraknie papieru w WC to też siadacie z niepodtartym tyłkiem do komputera i się skarżycie? Ważne by odśnieżać chodniki, by ludzie nie łamali sobie nóg, dobrze przygotowany samochód i dobry kierowca poradzi sobie na śliskim i w wielu o wiele bardziej cywilizowanych krajach drogi utrzymuje się na biało, a ludzie nie robią z tego powodu problemów, a na nas, wywalających pieniądze dosłownie w błoto i zanieczyszczających środowisko tonami soli patrzą z politowaniem.

  mm (gość)

  a te 26 to wyjechało skąd? Bo zapewne wiesz, że każda firma ma swoją bazę? A może "Twoi ludzie czekają pod bramami każdej z firm i liczą jak plebani wiernych w kościele? :D

  wawrzkok

  jeżeli chodzi o retkinię to drogowcy postarali się.
  ps. ja mam już zimówki, ale nie wszyscy jeszcze. zwłaszcza ci co jeżdżą 20 km/h :)

  rwt (gość) (Stosujący się do przepisów)

  Ktoś, kto normalnie jeździ jest dla ciebie niebezpieczny?
  Dzisiaj jechałem kilka razy za dobrymi samochodami 20 km/h. Czy to jest bezpieczna jazda wg ciebie? A może po prostu ciebie zima zaskczyła i jeździsz jeszcze na letnich oponach?...

  Stosujący się do przepisów (gość) (chubby)

  ruchu drogowego, nakazujących dostosowanie prędkości do warunków jazdy, są narażeni na takich jak Ty szalonych, dla których nawet ograniczenie do 50 przy śniegu to głupota. Może to Tobie ustąpiłem pierwszeństwa, ratując nas przed kolizją?

  chubby (gość)

  malkontenci i "ślamazary" za kierownicą piszą niepochlebne komentarze, ja dzisiaj od 11 o 19 non stop jeździłem i nic złego nie zauważyłem ... poza kierowcami którzy "zielony listek" powinni używać zamiast imienia ! Maruderzy

  piaskarek (gość)

  Jak to jest?o godzinie 13.00 jechałem z pracy i na odcinku 5km naliczyłem 5 piaskarek a śniegu było 1-2 cm,a o godzinie 17.30 śniegu było 10cm a pługa ani widu ani słychu.może mi ktoś to wytłumaczyć.zaznaczam że 3 lata pracowałem przy tym sprzęcie.pozdrawiam ZDiI.

  Liczydło (gość)

  Na razie naliczyłem 26, więc skąd liczba 76???? Czy oni myślą, że nie jesteśmy w stanie policzyć? Wystarczy policzyć ile wyjeżdża:)

  mati47777777777 (gość)

  jak zwykle wielka frajda dla dzieci a dla drogowcuw to pech godzine spendzone w płógo
  piaskarce i nic bo zaraz bendzie to samo a ienc najlepiej żeby nie odsnieżać żeby nie marnowac paliwa hahahahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!! śnieg jest zaje fajny !!!!!!!!