Do straży miejskiej trafiło zdjęcie opublikowane we wtorek przez "Polskę Dziennik Łódzki"

Do straży miejskiej trafiło zdjęcie opublikowane we wtorek przez "Polskę Dziennik Łódzki". (© Jakub Pokora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tomasz Sadzyński, pełniący funkcję prezydenta Łodzi, wysłał do straży miejskiej... zdjęcie opublikowane we wtorek przez "Polskę Dziennik Łódzki". Pokazaliśmy na nim długą kolejkę do sklepu z dopalaczami przy ul. 6 Sierpnia, składającą się z młodych ludzi. W pobliżu sklepu - wbrew wcześniejszym zapewnieniom Tomasza Sadzyńskiego - nie było ani jednego strażnika miejskiego.

- Nie jestem zadowolony z pracy straży miejskiej, a przesyłka miała przypomnieć funkcjonariuszom o poleceniach, jakie dostali w związku z akcją wymierzoną w sklepy z dopalaczami - mówi Sadzyński. - Wymagam, by sklepy i ich okolice były regularnie patrolowane.

Zapytany, czy dostał odpowiedź na swoje "pozdrowienia", pełniący funkcję prezydenta podkreślił, że nie, ale dostał, że jej nie oczekiwał.

Prezydent poinformował także, że do walki z dopalaczami prosi o pomoc łodzian. Do rad osiedli trafiły pisma z prośbą o wskazywanie miejsc, gdzie funkcjonują sklepy z dopalaczami albo mają się pojawić. Każde miejsce będzie skontrolowane przez odpowiednie służby.

Czytaj także

  Komentarze (34)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  XXX (gość)

  było zalegalizować napisał:

  sklepy z dopalaczami??? Zamknąć te meliny!


  Dokładnie tak.
  Sm i policja nic nie mogą w tej kwestii nic zrobić, przecież wszystko jest legalnie.
  Kto chce ten kupuje.

  zubr (gość)

  "Zapytany, czy dostał odpowiedź (...) podkreślił, że nie, ale dostał, że jej nie oczekiwał."
  Pani Monika też ma niezłe fazy.

  wonKropa (gość)

  a czy Pan wie, czy dotarło już do Pana, że ANy i ZGMy łamią prawo ?
  Czy Pan już wie ( bo Pana mocodawca już wie ), że Pan jest teraz za to odpowiedzialny, a nie duetTomaszewski-Kropiwnicki ? Czy zawiadomił Pan już prokuraturę o popełnianiu przestępstw przez w/w duecik ?
  Dopalacze swoją drogą .........

  katmandu (gość)

  No cóż do młodej główki po prezydenta widać nie dociera, że sklepy te działają w zgodzie z obowiązującym dzisiaj prawem. Ba jakoś teraz na dniach kolesie po tylko trochę wyżej umocowani dodali (czy chcą dodać) możliwość posiadania "na własny użytek" jakiejś małej dawki narkotyków. Chyba tylko PO to, by niektórzy Senatorowie tej koterii mogli w majestacie prawa zażywać biały proszek, by później przebierać się w damskie fatałaszki.
  Otóż szanowny młody człowieku SM co najwyżej mogła pod tym sklepem "regulować" ruchem kolejkowiczów.

  Niepoprawny (gość)

  państwo polskie jest w rozkładzie, jego młoda przyszłość też, gnije aż smród dociera do Brukseli. Naćpanymi pijakami lepiej się rządzi wystarczy włączyć TV... i

  ania (gość)

  Panie sadzyński (specjalnie z małej)
  NIE KOMPROMITUJ pAN sie więcej
  nie kompromituj pan straży miejskiej działaniami swemi
  nie kompromituj pan swoich pracowników
  tych z UM i tych z innych jednostek
  każde pana wystąpienie to brak wiedzy totalnie
  a sranie na własnych ludzi, podległuch pracowników to podłośc z pana strony
  Wszyscy juz sie połapali że wszyscy ojcowie miasta to po prostu kompletni kretyni bez ogłady, kultury osobistej i braku jakiejkolwiek wiedzy z zakresu samorzadu czy konstytucji
  wszyscy sie z was śmieja w UM
  tego po prostu nie da sie opisać - to jest katastrofa
  rozwalili to miasto doszczętnie , straty sa niepowetowane i niemożliwe do naprawienia
  za 10 lat , to będzie wioska podwarszawska :(
  gherego wywalili z camerimage a teraz nowy , ale ich architekt informuje ich że dla łodzi architekrura to jedyna szansa
  co ta łódź jest winna , co musiała zrobić że tak ją los karze
  Boże pomiłój

  @#$ (gość)

  za wysyłanie zdjęć z gazety ten pełowski pajac bierze kilkanaście tyś. PLN pensji miesięcznie????
  kto go wsadził na ten stołek? nasze miłościwie nam panujące słońce Peru? nieźle się musiał podlizywać i włazić w d.....

  kupa idiotów - no wielka kupa bo jakieś130 tys. mieszkańców tej wiochy przysłużyła się żeby takie pajace dostały się do koryta. Ciekawe czy w jesiennych wyborach ta tępa tłuszcza znów wybierze jakiegoś pełowsko-komunistycznego kretyna na prezydenta?
  tego co jest albo tego komucha od dróg i odśnieżania ulic, o wyrazie twarzy głupszym niż wiejski cieć???????? (nie chcę tu oczywiscie obrażać cieciów czy też dozorców, w żadnym wypadku).

  czuwaj!!!!

  Bies (gość)

  że, póki co, te sklepy działają LEGALNIE, miedzy innymi dzięki pana partyjnym kolegom? Co ma tam robić straż miejska? Chyba, że chodzi panu o przypilnowanie, żeby interesu nikt nie popsuł. Póki oferowane w tych sklepach produkty nie są zabronione, nikt nie ma prawa nękać klientów tych sklepów. Dawno już to zrozumiała policja, a panu ktoś powinien, zamiast kartki ze zdjęciem, wysłać pozdrowienia razem z konstytucją. Widać, że w straży miejskiej mają więcej oleju w głowie, niż ten smarkacz, po koleżeńsku wsadzony na stołek, wielbiciel nielegalnych konfiskat towaru i tym podobnych idiotyzmów.

  Domin (gość)

  Tak wyglądają młodzi łodzianie.

  Łysa pała, dres, białe skarpetki i bluza z kapturem.
  Łódź to typowa wioska olimpijska. Odwiedzam wiele miast w Polsce i takiego odsetka dresiarzy jak w Łodzi nigdzie nie widziałem.

  stefek (gość)

  To kibice łks i rts - łatwo poznać po strojach i tępych nieskażonych inteligencją wyrazach twarzy.

  Lol (gość)

  usunęliście mój komentarz więc go powtórzę!!! NIEUDOLNI POlitycy z platformy boją się zareagować na sklepy z dopalaczami!!!!!! bo są one trzymane w rękach nieciekawych bądź znajomych ludzi!!!!! radzę wam obudźcie się, na co czekacie?? aż któryś z waszych synków kogoś zabije pod wpływem tego badziewia?? takiego poziomu agresji wśród małolatów jeszcze nie notowano!!!!! co to znaczy żeby uczciwy obywatel musiał bać się gnoja?? PLATFORMO MASZ POLE DO POPISU ale i tak wiem że marionetka Sadzyński, zawzięte babsko Zewaldowa i oszust Joński nic z tym nie zrobią!!!!!!

  Honecker (gość)

  HAPPENING - DESTRRRUKCJA PIOTRRRKOWSKIEJ MULTIKARRREM Z NRD.
  STROJE Z GWIEZDNYCH WOJEN
  Poniedziałek godz. 4.30

  lam (gość)

  To przecież oni są znani z jazdy na prochach ,posiadania prochów( działacze PO) i handlu narkotykaminawet pod nosem byłego prezydenta RP(PiS). Jeśli tak-to nic dziwnego że "swoi " wiedzieli gdzie nie będzie problemów z zakupem... ;-)