Raper Popek jeszcze niedawno wyglądał normalnie. Zobacz zdjęcie Popka przed przerażającą metamorfozą. [Przejdź do galerii i zobacz, jak wyglądał Popek]

Z regionu

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mateosik1987 (gość)

Ten koleś to zero nie wiem po co go pokazują gdziekolwiek a później młodzież chce się upodobnić bo nie ma innego wzorca Popek jesteś i pozostaniesz frajerem czy to jako muzyk czy to jako tancerz nie mówiąc o byciu człowiekiem bo jesteś jego karykaturą Ty nędza kreaturo!!

Juras (gość)

Tak się kończy jak ojciec zawodzi. Pewnie go nie było w jego życiu albo musiał się bardzo wysilać aby tatuś go zauważył. Nie udało mu się zwrócić uwagi ojca no i teraz "zwraca" uwagę wszystkich dokoła. To straszne ile ostatnimi czasy nieudolnych rodziców wrzuciło do społeczeństwa swoich okaleczonych emocjonalnie dzieci. Trybuny stadionów są pełne takich ludzi, także większość tych chodzących po ulicach z napisem "Jestem patriotą" albo podobnym na ciuchach.