Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Mecz w Bytomiu zaczął się nawet dobrze dla łodzian. W 32...

Polonia Bytom - ŁKS 1:1. Znów łodzianie nie wygrali!

Mecz w Bytomiu zaczął się nawet dobrze dla łodzian. W 32 minucie ŁKS objął prowadzenie. Piłka po strzale Pawła Kaczmarka trafiła w poprzeczkę. Do odbitej futbolówki doskoczył Konrad Kaczmarek i z bliska umieścił ją w pustej siatce. Niestety, łodzianie nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku. Osiem minut przed końcem spotkania Bogusława Wyparłę pokonał Michał Płókarz. Remis w sobotnim spotkaniu oznacza, że Polonia z dorobkiem czterech punktów zamyka ligową tabelę. ŁKS zgromadził zaledwie trzy punkty więcej. Polonia Bytom - ŁKS 1:1 (0:1) 0:1 - K. Kaczmarek (32), 1:1 - Płókarz (82) Żółte kartki: Jacek Broniewicz (Polonia), Damian Pawlak, Nikołaj Barsukow (ŁKS). Sędziował Szymon Lizak (Poznań). Widzów 1 328. ŁKS: Bogusław Wyparło - Damian Pawlak, Artur Gieraga, Nikołaj Borsukow, Adrian Jurkowski - Konrad Kaczmarek (83, Patryk Kubicki), Daniel Cyzio (73, Michał Żółtowski), Paweł Sasin, Paweł Kaczmarek - Mateusz Stąporski (89, Przemysław Kita), Jakub Więzik.Zobacz więcej zdjęć: Polonia Bytom - ŁKS 1:1. Łódzcy piłkarze znów nie wygrali! [zdjęcia]

Te osoby nie powinny pić kawy. Z tymi schorzeniami lepiej unikać tego napoju!