Po rocznej przerwie aktorzy popularnego serialu „Świat według Kiepskich” wrócili na plan. Emisja dwunastu nowych odcinków planowana jest na jesień 2018 roku.

W premierowym 23. sezonie serialu Polsatu widzowie będą świadkami m.in. nagłego i niespodziewanego bogactwa Boczka, który przez przypadek dowiaduje się, że jest najlepszym golfistą na świecie. W życiu Mariolki również szykują się wielkie zmiany. Kopernik, który cały czas stara się o jej względy, dostanie nawet błogosławieństwo od Ferdka.

- Po rocznej przerwie cieszymy się z powrotu na plan, praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wydarzeniem. Pierwsze zdjęcia zaczynaliśmy w grudniu 1998 roku. W przyszłym roku minie 20 lat odkąd Kiepscy pojawili na antenie. Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodów do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie - mówi producentka serialu Anna Skowrońska z ATM Grupa.

W nowych odcinkach pojawi się stała obsada serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak). Gościnnie wystąpią się m.in. Joanna Kurowska, Andrzej Gałła, Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Lech Dyblik oraz Marek Pyś i Henryk Gołębiewski. Serial reżyseruje Patrick Yoka, za scenariusz odpowiadają: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska i Patrick Yoka.

Seriale polskie

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!