Zderzyły się trzy auta
 na Pabianickiej

Zderzyły się trzy auta
 na Pabianickiej (© Łukasz Kasprzak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W piątek rano trzy samochody osobowe jadące w kierunku centrum Łodzi zderzyły się na ulicy Pabianickiej przy skrzyżowaniu z ul. 3 Maja.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 9. Na miejscu są już policjanci z drogówki oraz pogotowie ratunkowe.

Zderzyły się trzy auta


Czytaj także

  Komentarze (16)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  793-567-780 (gość)

  Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich znajomych uległ wypadkowi będąc kierowcą, pasażerem, pieszym lub rowerzystą. PAMIĘTAJ należy Ci się odszkodowanie.
  Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, rodzinom ofiar wypadków, osobom, którym Towarzystwo Ubezpieczeniowe odmówiło wypłaty odszkodowania lub wypłaciło kwotę nie adekwatną do zdarzenia.

  cichy (gość)

  Trochę mgły niższa temperatura i już zapominają co niektórzy jak się jeździ.....co będzie jak spadnie pierwszy śnieg...

  adam (gość) (Gawron)

  A jak to jest, że w Łodzi na byle jakim rondzie co 2 mieszkaniec miasta nie ma pojęcia jak prawidłowo się poruszać a przy Porcie to na rondach dzieją się czasem cuda :-) I niby EL.

  EZG (gość) (Gawron)

  A może dlatego, że na "dolotówkach" jest ich więcej niż tych z łódzkimi blachami? No chyba że łódzcy mistrzowie kierownicy też co rano wjeżdżają do miasta..
  No i przydałoby się jakieś źródło tych rewelacji i jakakolwiek wiedza o faktycznej winie.

  Podpis (gość) (5597)

  i jeszcze napisz sobie na czole PENIS i już wszystko będzie do ciebie pasowało... Wtedy będziesz mówił - Jestem Łodzianinem mam blachy EPA i nie jestem PENISEM - to tylko taki napis...

  5597 (gość)

  Ja jeżdżę samochodem z blachami EPA a jestem rodowitym Łodzianinem, głąbie...
  Nie wiem co do umiejętności kierowcy mają tablice auta....

  Gawron (gość)

  Jak to jest że najwięcej wypadków na dolotówkach wywołują mieszkańcy okołołódzkich miasteczek np takich z EPA, EZG,ELW itd.? Odpowiedź jest prosta. Na prowincji (bez urazy)nie ma tylu złożonych skrzyżowań, świateł, rond, lewoskrętów itd. I taki ktoś wjeżdża do łodzi to się zwyczajnie gubi.

  Ojciec Dyktator (gość) (rudzianin)

  I to jest chyba fotka z tej kolizji za Starorudzką.... w tle widać drzewa. Nie ma drzew na skrzyżowaniu z ul. 3 Maja, natomiast sa na skrzyżowaniu ze Starorudzką (teren willi Horaka). Pozdrawiam