Kuźnia Centrum Atletyki zaprasza na zawody crossfitowe Kuźnia Centrum Atletyki zaprasza na zawody crossfitowe

(© archiwum Polskapresse)

W niedzielę, 14 czerwca, o godz. 11, na parkingu przy ul. Gdańskiej 126 miłośnicy treningu typu crossfit i kalisteniki sprawdzą swoje możliwości w wyzwaniu Kuźni Centrum Atletyki. Odbędą się tam drużynowe zawody cross .

Oprócz crossowych zmagań, będzie można zobaczyć pokazy Street Workout, dzięki którym zwątpicie w istnienie grawitacji oraz wziąć udział w warsztatach kalisteniki.

Aby wziąć udział w imprezie nie trzeba startować w zawodach. Przyjdźcie pokibicować, obejrzeć pokazy i zmagania zawodników oraz... skosztować kiełbaski z grilla.

A może sami zarazicie się pasją do crossfitu. Może będzie to dobry moment na zmianę swoich sportowych nawyków. Klasyczne treningi siłowe, wielogodzinne sesje kardio i dziesiątki przebiegniętych kilometrów można przecież zamienić w intensywny jednogodzinny trening. Zamiast skomplikowanego sprzętu spróbujcie poćwiczyć z ciężarem własnego ciała. Najlepszą maszyną do treningu jesteśmy przecież… my sami! To wszysctko dadzą Wam treningi typu crossfit i Kalistenika.

- Crossfit to sport dla każdego, nawet dla tych, którzy wcześniej nie mieli nic wspólnego z wysiłkiem fizycznym - mówi Artur Sosnowski, zawodnik i instruktor z łódzkiego klubu Kuźnia Centrum Atletyki.

Zobacz także:


Fani na Impact Festival 2015 w Łodzi [ZDJĘCIA]

Festiwal aktywnego trybu życia w Łodzi. Fit Fest 2015

Smaki Ziemi Łódzkiej czyli Jarmark Przysmaków Regionalnych w Manufakturze

ENEMEF : Noc grozy i horrorów

Memy Marty Frej w MITMI na OFF Piotrkowskiej [ZDJĘCIA]

Kino Perła Łódź 2015. Plenerowe pokazy w OFF Piotrkowska [PROGRAM]

Spotkania z artystami w Łodzi w czerwcu 2015 roku

Łódź Czterech Kultur 2015 [PROGRAM]

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!