Zawisza Rzgów - Widzew Łódź 1:2 [ZDJĘCIA]

dem
Zawisza Rzgów - Widzew Łódź
Zawisza Rzgów - Widzew Łódź Paweł Łacheta
Mecz Zawisza Rzgów - Widzew Łódź zakończył się wynikiem 1:2. Spotkanie 3. kolejki 4. ligi rozegrano w niedzielę, 23 sierpnia, w Rzgowie.

Pierwszą bramkę w drugiej połowie zdobyła drużyna Zawiszy Rzgów. Gola w 60 minucie strzelił Patryk Olszewski. W 73 minucie wyrównał Adrian Budka, a 11 minut później strzelił zwycięskiego gola dla Widzewa.

Widzew: Sokołowicz – Pietras, Maczurek, Dudała, Fornalczyk – Budka, Rachubiński, Okachi, Świątkiewicz – Czaplarski – Kralkowski Rezerwowi: Chachuła – Polit, Bartos, Majerz, Gilarski, Gradecki, Puchalski

Zawisza Rzgów: Zieliński - Rechciński, Grzejdziak, Piotrowski, Kulik, Dudka, Olsa, Klimek, Wiśniewski, Perek, Dolewka Rezerwowi: Musiakowski - D. Sztandor, Galkiewicz, B. Sztandor, Siuto, Cander