W piątek o północy na 4 godziny drogowcy zamkną dla ruchu pojazdów skrzyżowanie ulic Sienkiewicza i Nawrot.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Będzie tam kładziona nowa nawierzchnia. Prace odbywają się w godzinach nocnych, ponieważ wtedy natężenie ruchu jest najmniejsze.

W związku z tym zmianie ulegnie przebieg linii autobusu nocnego N3: z krańcówki Szczecińska Cmentarz do skrzyżowania Kościuszki - Struga bez zmian, a następnie Struga, Wólczańską, Mickiewicza, Piłsudskiego, Kilińskiego i dalej obecną trasą.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  mgr inż. (gość)

  W "Gazecie" jest umieszczony artykuł o korkak na Sienkiewicza , spowodowanych "złym obliczeniem" szerokości jezdni przez panów "inzynierów". To jakiś absurd , żeby takim ludziom dawać uprawnienia i pozwalać budować drogi. Uczeń pierwszej klasy zrobiłby to chyba lepiej , bo każdy potrafi posługiwać się miarką , ale jak widać niektórzy mieli na studiach dużo ciekawsze zajęcia niż wkuwanie tak "skomplikowanych zagadnień". ŻAL !

  Więcej na temat: