(© PKP PLK)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Publikujemy oświadczenie klubu RTS Widzew Łódź S.A. dotyczące sobotnich zamieszek, jakie wywołali pseudokibice Widzewa na dworcu w Katowicach:

W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w Katowicach podczas powrotu kibiców Widzewa z meczu Piast Gliwice - Widzew Łódź, RTS Widzew Łódź S.A. informuje, iż wystąpi do odpowiednich służb o przekazanie wszystkich materiałów związanych ze wspomnianymi zdarzeniami. Klub nałoży wobec osób zatrzymanych tymczasowe zakazy stadionowe.

Do czasu wyjaśnienia sprawy RTS Widzew Łódź S.A. wstrzymuje zamawianie biletów dla Kibiców Widzewa na najbliższe mecze wyjazdowe drużyny. O kolejnych decyzjach klub będzie informował na bieżąco.

RTS Widzew Łódź S.A.

Damy ci więcej - zarejestruj się!

Czytaj także

  Komentarze (20)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  zduńskowolanin kibic RTS (gość)

  Przecież to policja zdemolowała dworzec w Katowicach. Strzelała do monitorów i tłukła Bogu ducha winnych młodych kibiców. Skandal !

  B. (gość)

  No tak, biedni kibice jak zwykle zostali "sprowokowani". No zawsze tak jest. I nieważne czy chodzi o kibiców Widzewa, Pss-u, Legii czy Wisły. Zawsze wina po stronie tych strasznych policjantów. Bo przecież tzw. kibic ma prawo odreagować, pobić policjanta, zniszczyć krzesełka na stadionie, obrzucić ochronę kamieniami (to przecież policyjni konfidenci) czy zdemolować dworzec. To święte prawo.

  Bałuty (gość)

  to ja ci zycze zeby pies z ostrej napierd... w przyszlosci w twojego syna jak jakas glupote odwali albo bedzie sobie stal grzecznie na meczu (a co tam...strzelac do kiboli). ciekaw jestem co wtedy bys pisal głąbie

  Neutral (gość)

  Dajcie większe uprawnienia policji w takich sytuacjach a bydło samo zrezygnuje z zadym. A tak na marginesie to kolej powinna wynajmować na takie wyjazdy wagony bydlęce. Upchać ich na stojąco, a będą się modlić aby pociąg jak najszybciej dojechał do celu. Jak któryś nachla się piwska i obejszczy kolegom nogi to sami go wyprostują.

  anty jewdzef (gość)

  biedne różowe pałki, u siebie mają protest, na wyjazdy teraz już nigdzie nie pojadą. tylko usiąść i ze zgryzoty dać d.py kolegom z CSKA!!!!

  gość (gość)

  przekazcie cala prawde i cale nagrania video sciery wtedy mozna wyciagac wnioski....

  rzal mi ih (gość)

  moim zdaniem to wcale nie jest wina kibicuf, oni zostali sprowokowani przez słórzby pożądkowe i pżez paskódną policje i poprostó nie było innego wyjścia, oni mósieli tak zareagować, nie było innego wyjścia

  Santham (gość) (ŁKS FANATIX)

  I kto to mówi-kolega zaćpanych meneli ze starego polesia, włókienki i limanowskiego...
  zamilknij prostaku, bo przynosisz wstyd kibicom klubu z obsikanej rudery koło dworca
  jesteś trollem, netowym gamoniem i pryszczatym plackiem